Стрічка
Галерея
+53
Топ
ТОП 100 фотографів
ТОП 100 фотографій
Картина дня
Ще
Про проект
День з фотограферс
Коментарі
Pro
Вхід
Реєстрація
Vladimir (VSB)
Київ
4,1
тис.
Рейтинг
1,7
тис.
Перегляди
3 В обраних
Написати листа
Профіль
Фотографії
45
Блог
0
Обрані
47
Коментарі
164
Головна
›
Фотограф
›
Vladimir (VSB)
›
Коментарі
›
0
Vladimir (VSB):
Какая прелесть! :D
27 лютого '17, 19:56
0
Vladimir (VSB):
С Днём рождения, Александр!
27 лютого '17, 19:39
0
Vladimir (VSB):
Спасибо, Евгений!
27 лютого '17, 19:33
+1
Vladimir (VSB):
С дебютом на photographers! ))
27 лютого '17, 19:18
0
Vladimir (VSB):
С Днём рождения!
27 лютого '17, 16:44
0
Vladimir (VSB):
Класс! Отлично! Понравилась работа))
25 лютого '17, 22:58
0
Vladimir (VSB):
Понравилось фото!
25 лютого '17, 15:28
0
Vladimir (VSB):
Очень! Отличный снимок)
25 лютого '17, 15:15
0
Vladimir (VSB):
С Днём рождения и дебютом!)
24 лютого '17, 16:18
0
Vladimir (VSB):
Смешной! )) И солнышко приятное в кадре! Понравилось)
24 лютого '17, 16:07
0
Vladimir (VSB):
Сильно и грустно! А кота жалко.. Но аналогия с тюремными решётками просто бомбезная!
Понравилось фото.
24 лютого '17, 14:26
0
Vladimir (VSB):
Благодарю!)
24 лютого '17, 13:46
0
Vladimir (VSB):
Ну мабуть не те щоб гігант, але перевірений часом і дуже таки самовпевнений велетень(чик) :)
Хоча, (ризикую розвести тут "теологічну" перепалку) але варто зазначити, що мабуть переважна білшість користувачів кенон вже майже з обуренням чекають від корпорації оновлення саме ціеї моделі. Бо э ж над чим працювати, навіть у цому ціновому діапазоні! Оновлений ЕF 50mm 1,8 STM 2015 року, що коштує удвічі меньше, і той вже нахабно дихає цьому ветеранові у потилицю!
Ну а поки - те що маємо ;D
Дякую Вам за коментар!
23 лютого '17, 20:32
+2
Vladimir (VSB):
Обожаю Ваши работы! )) Замечательное макро и всегда такой уютный тёплый свет!
23 лютого '17, 19:17
0
Vladimir (VSB):
Очень понравилось фото!
21 лютого '17, 17:50
0
Vladimir (VSB):
Спасибо всем за поздравления! :-)
20 лютого '17, 18:17
0
Vladimir (VSB):
С Дебютом! )
19 лютого '17, 1:02
+1
Vladimir (VSB):
Одностороннее движение! Вдоль проводов =) Очень понравилось фото))
16 лютого '17, 0:00
0
Vladimir (VSB):
Цілком з вами згоден! :)
15 лютого '17, 23:52
0
Vladimir (VSB):
Отличная работа! )
13 лютого '17, 20:40
← Ctrl
Попередня
Наступна
Ctrl →
Страницы:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
← Попередня
Наступна →
Вхід на сайт
Реєстрація
→
Увійти
або
Увійти через Facebook
Увійти через Google
Нагадати пароль
Активація акаунту
Vladimir (VSB)