Стрічка
Галерея
+34
Топ
ТОП 100 фотографів
ТОП 100 фотографій
Картина дня
Ще
Про проект
День з фотограферс
Коментарі
Pro
Вхід
Реєстрація
Валерий Савенко
Київ
55,3
тис.
Рейтинг
19,3
тис.
Перегляди
14 В обраних
Написати листа
Профіль
Фотографії
734
Блог
4
Обрані
0
Коментарі
1497
Головна
›
Фотограф
›
Валерий Савенко
›
Коментарі
›
+2
Валерий Савенко:
Не можу збагнути, чому ця частина кадру важливіша за цю
26 лютого, 15:27
+1
Валерий Савенко:
Якась незрозуміла річ, схожа на пластикову оболонку...
22 лютого, 20:20
+1
Валерий Савенко:
Відразу ж впадає у вічі...
Хочеться більш ніжної тональності, все-таки сон, пробудження
Вибачте, це моє бачення...
19 лютого, 18:09
0
Валерий Савенко:
Дивно... Я навіть без VPN заходжу без проблем.
Це ж Гугл.
19 лютого, 14:48
0
Валерий Савенко:
https://www.google.com/ur l? sa=t&rct=j&q=&esrc=s&s ource=web&cd=&ved=2ahUKEw idgLKNlNySAxWPIhAIHe1KJnI QFnoECBkQAQ&url=https%3A% 2F%2Frangefinder.ru%2Fman ual%2Fbooks%2FDyko_Besedy _o_fotomasterstve.pdf&usg =AOvVaw1UClj9g8VMQcDtqIWF sNkw&opi=89978449
15 лютого, 20:48
+4
Валерий Савенко:
Крутий Николай
Вам мабуть невідомо таке таке поняття як пряма або зворотна "тональна перспектива"...(
12 лютого, 7:59
0
Валерий Савенко:
Хотел бы вернуться к изображениям архитектуры, где фигурирует водная поверхность.
То, что существуют геометрические искажения оптики - понятно.
Но как подать зрителю изображение, снятое широкоугольником?
Показать, как есть или исправлять геометрию?
Здесь оказался самый сложный случай - архитектура, вода и отсутствие отражений в воде.
Но и здесь можно установить физический уровень воды и уже от этого править фотографию (нужно ли это делать-другой вопрос).
Уважаемые коллеги, посмотрите внимательно на этот пейзаж.
Не кажется ли вам, что картинка "заваливается" по часовой стрелке?
Меня это сразу смутило и я попытался все же определить, так ли это?
На приложенном снимке слева и справа есть уровни среза воды, обозначенные красными стрелками.
В ФШ есть такая возможность. Соедините основания обеих стрелок и определите, насколько наклонена эта линия. Оказалось, 1,92 градуса по часовой стрелке.
Другими словами, изображение нужно повернуть против часовой почти на 2 градуса.
Когда не было оптики, художники изображали Гранд Канал, строго соблюдая горизонталь.
Думаю, это правильно.
Загуглите "Ганд Канал глазами художников древности", например.
Вопрос полемический, но в одном я абсолютно уверен, уровень горизонта должен свято соблюдаться, если это не вызвано художественным замыслом автора...
18 лютого, 12:52
+2
Валерий Савенко:
У жодному разі не заперечуючи точку зору автора, але все ж таки спробував виправити видимі, на мій погляд, спотворення, пов'язані із зображенням водних поверхонь за допомогою ширококутного об'єктиву.
Хотів би почути коментарі...
17 лютого, 13:27
+1
Валерий Савенко:
Це дуже просто
https://photographers.ua/ user/pro/
17 лютого, 8:27
+2
Валерий Савенко:
Дякую за змістовну відповідь.
На майбутне, хотілось ще мати інформацію про технічний бік зйомки, а саме фокус, витримка, діафрагма, об'ектив.
16 лютого, 23:11
+3
Валерий Савенко:
Це сліди склеювання кадрів чи щось інше?
Взагалі враження, що водна поверхня має нахил за годинниковою.
Будь ласка, поясніть, якщо можна.
16 лютого, 22:28
-1
Валерий Савенко:
Без будь-якого натяку на руки виглядає якось моторошно.
Це моя думка, може відрізнятися від інших.
13 лютого, 22:56
0
Валерий Савенко:
Так, як на мене, краще...
1 лютого, 12:23
-1
Валерий Савенко:
Я не знаю, що для вас як автора головне.
Я говорю як глядач.
Враження від зображення включає все
- інтер'єр, освітлення, колір
_ модель, її одяг, поза...
Це і є суть зображення.
На місці моделі я б поставив вам питання - чому у мене праве плече опущене, ніби я хвора на сколіоз?
А ви кажете "дрібниці"...
26 січня, 12:47
+2
Валерий Савенко:
Нехай пробачить мене автор, але відблиск на трубі відволікає.
Ну, і віконну раму захотілося трохи виправити...
Світлина - супер!
23 січня, 12:45
+1
Валерий Савенко:
Щиро вітаю та бажаю насамперед здоров'я та творчих знахідок!
21 січня, 21:24
-1
Валерий Савенко:
По нижней кромке слоистых облаков или по опорам ЛЭП можно было правильно сориентировать кадр...
15 січня, 15:12
+3
Валерий Савенко:
Є ще варіант.
13 січня, 22:05
0
Валерий Савенко:
Можливо... Гадаю, так було б краще
11 січня, 19:12
0
Валерий Савенко:
«На колір і смак товариш не всяк» )
11 січня, 19:03
← Ctrl
Попередня
Наступна
Ctrl →
Страницы:
1
2
3
4
5
6
7
8
...
← Попередня
Наступна →
Вхід на сайт
Реєстрація
→
Увійти
або
Увійти через Facebook
Увійти через Google
Нагадати пароль
Активація акаунту
Валерий Савенко