Стрічка
Галерея
+44
Топ
ТОП 100 фотографів
ТОП 100 фотографій
Картина дня
Ще
Про проект
День з фотограферс
Коментарі
Pro
Вхід
Реєстрація
Вадик
Вінниця
3,0
тис.
Рейтинг
4,2
тис.
Перегляди
11 В обраних
Написати листа
Профіль
Фотографії
88
Блог
0
Обрані
0
Коментарі
206
Головна
›
Фотограф
›
Вадик
›
Коментарі
›
0
Вадик:
Ну да, для кого-то он далеко, даже очень)
17 серпня '11, 10:54
0
Вадик:
Хороша абстракція
17 серпня '11, 1:15
0
Вадик:
Не зрозумів, що ви мали на увазі?
17 серпня '11, 0:40
0
Вадик:
себя унизили, а не меня)
16 серпня '11, 12:38
0
Вадик:
Имхо - в чб настроение ночи, создаваемое цветом - тоже передается)
Но, Ваше дело :)
16 серпня '11, 12:09
0
Вадик:
Чб більше подобається)
15 серпня '11, 23:31
0
Вадик:
Мабуть знаю це місце) Львів?
http://photospilka.com/ga llery/zhanr/68850.html
15 серпня '11, 23:25
+1
Вадик:
Все, я Ваш фанат. Тепер не буду фотографії загружати, щоб не злити Вас.
13 серпня '11, 22:13
+3
Вадик:
только в цвете
7 серпня '11, 23:14
0
Вадик:
я по бабушке узнал))
7 серпня '11, 10:44
0
Вадик:
Слушаюсь, Сер)
5 серпня '11, 23:45
0
Вадик:
я тоже так думаю))
5 серпня '11, 23:37
0
Вадик:
возможно
5 серпня '11, 23:35
0
Вадик:
Чудно. Я за 3ий справа фон.
4 серпня '11, 0:05
0
Вадик:
на спилковском))
31 липня '11, 12:28
0
Вадик:
але тут не в жіночці справа))
30 липня '11, 23:12
0
Вадик:
дякую)
30 липня '11, 23:12
0
Вадик:
так так))
31 липня '11, 0:55
+2
Вадик:
+ за кроп
30 липня '11, 22:34
+4
Вадик:
один уже приступил))
30 липня '11, 12:29
← Ctrl
Попередня
Наступна
Ctrl →
Страницы:
...
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
← Попередня
Наступна →
Вхід на сайт
Реєстрація
→
Увійти
або
Увійти через Facebook
Увійти через Google
Нагадати пароль
Активація акаунту
Вадик