Стрічка
Галерея
+50
Топ
ТОП 100 фотографів
ТОП 100 фотографій
Картина дня
Ще
Про проект
День з фотограферс
Коментарі
Pro
Вхід
Реєстрація
Tom Vert
Київ
54,8
тис.
Рейтинг
16,0
тис.
Перегляди
60 В обраних
Написати листа
Профіль
Фотографії
366
Блог
3
Обрані
115
Коментарі
1615
Головна
›
Фотограф
›
Tom Vert
›
Коментарі
›
Продам ширік для Кенона, Токіна 11-16
0
Tom Vert:
Договоримся!
17 березня '13, 23:38
0
Tom Vert:
Я помітив ) Не майже все, але багато..
17 березня '13, 23:01
0
Tom Vert:
шо в мене сьогодні за неозначений артикль "та" треба-не-треба?? болгарські мотиви якісь..
17 березня '13, 23:36
0
Tom Vert:
та її ж, кажися, проявляти треба... сканувати.. представляїш??
17 березня '13, 23:34
0
Tom Vert:
та дурна звичка робити 3:2 або 3:1 або 2:1... але згоден
17 березня '13, 23:30
+1
Tom Vert:
саме так!
14 березня '13, 22:58
+1
Tom Vert:
сподіваюсь, що плоди падають в тому числі і на Вашу територію ))
13 березня '13, 12:55
+1
Tom Vert:
це у Вашому горОді таке диво?
11 березня '13, 11:20
+1
Tom Vert:
кокая кросота..
10 березня '13, 23:36
0
Tom Vert:
та ні, то в нього фанарік такий )
10 березня '13, 22:51
0
Tom Vert:
... тверезого, але трохи наляканого водітєля )
10 березня '13, 20:06
0
Tom Vert:
не дуже ситий (( травку шукає..
10 березня '13, 20:05
0
Tom Vert:
... продав бабину хату - тепер ночую під банком..
10 березня '13, 14:43
0
Tom Vert:
Главноє - його ніхто не порушує ))..
саме так і відбувається: клієнти банкомату "Ой, кісєнька! (клац телефоном)".. Далі кісєньку обережно знімають з кнопок, кладуть рядом, корпаються в машині і акуратно відходять.. Кісєнька, не довго вагаючись стрибає назад..
9 березня '13, 23:12
0
Tom Vert:
Може й так, бо він (вона) сьогодні там цілий день сидить... ))
8 березня '13, 14:53
+2
Tom Vert:
ой, капєц... критикуй-не-критикуй, всьоравно...тададада (це я про певну критику зверху в деяких каментах)..
звичайно, Галівуд, в деякому сенсі.. але класний-класний-класний Галівуд )
9 березня '13, 23:08
+1
Tom Vert:
мені найкраща ця.. бо тут фантастичний колір (начеб-то, він десь є, але ж його спіймати - все-одно, що Бога за бороду)..
а на першій ... коник чимось автора нагадує (чи в мене обманзрєнія?)
7 березня '13, 18:54
0
Tom Vert:
я теж так хочу, та не вмію..
писи: прицтавляю яка краса прінтік цієї картини
7 березня '13, 18:45
+1
Tom Vert:
ФД... а может и больше ))
7 березня '13, 18:48
0
Tom Vert:
согласен, в таком варианте, логичнее было бы.
тут привычка делать либо 3:1, либо 2:1, либо 3:2.... какая-то странная )
6 березня '13, 23:33
← Ctrl
Попередня
Наступна
Ctrl →
Страницы:
...
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
...
← Попередня
Наступна →
Вхід на сайт
Реєстрація
→
Увійти
або
Увійти через Facebook
Увійти через Google
Нагадати пароль
Активація акаунту
Tom Vert