Стрічка
Галерея
+54
Топ
ТОП 100 фотографів
ТОП 100 фотографій
Картина дня
Ще
Про проект
День з фотограферс
Коментарі
Pro
Вхід
Реєстрація
Tom Vert
Київ
54,8
тис.
Рейтинг
16,0
тис.
Перегляди
60 В обраних
Написати листа
Профіль
Фотографії
366
Блог
3
Обрані
115
Коментарі
1615
Головна
›
Фотограф
›
Tom Vert
›
Коментарі
›
0
Tom Vert:
Та аби ж то ))
і Вам доброго вечора )
19 травня '13, 23:57
0
Tom Vert:
О.. шоза дядько в пагонах?
8 травня '13, 9:35
0
Tom Vert:
Спасибо, Светлана, за Ваш голос!
7 травня '13, 14:24
0
Tom Vert:
Виктория, вот праздники закончатся..... )
6 травня '13, 22:46
0
Tom Vert:
Ром, а ти отето для штатіва і для діслокації фотографа там ямку якусь копав чи шовоно таке за кут обзору?
Я оце пузом-носомгрунт в маминому саду повзаю-повзаю, толку ніякого (
3 травня '13, 11:00
0
Tom Vert:
ой.. )) спасибо ))
2 травня '13, 23:49
0
Tom Vert:
Пуха, мне теи омуты.... покалена )
2 травня '13, 23:42
0
Tom Vert:
а еще я категорически не согласен с одним и тем жеж смыслом у этих троих, так сказать.... понятий... потомукаг изображать и показывать это суть очень разные вещи
29 квітня '13, 19:43
0
Tom Vert:
Пуха, ты ж вродикак чел образованный, в иностранных языкаг, и должон понимать что в англицком языке слово ню это nude!!
29 квітня '13, 19:37
0
Tom Vert:
та сам не розумію шо за сіробуромалиновий підвал )
29 квітня '13, 0:25
0
Tom Vert:
Согласен! Поглубже становится)) спасибо!
28 квітня '13, 23:25
0
Tom Vert:
Ой... ша попробую )
28 квітня '13, 23:22
0
Tom Vert:
Какой-то на нем до приличия убрано )
28 квітня '13, 23:30
+1
Tom Vert:
ой... Ася.. насладили!
25 квітня '13, 23:05
0
Tom Vert:
Дякую , п.Юрію!
Кажуть, що у нас є майже справжня пустеля в Херсонській області.. Щоправда, без дюн.
22 квітня '13, 23:01
0
Tom Vert:
ти ж знаєш в мене проблеми з назвами ще більші, ніж з експопарою!
22 квітня '13, 21:03
0
Tom Vert:
Капєц (
от я ж як відчував що хтось там шось на нетверезу голову нахімічив і зробив західну сахару (
22 квітня '13, 21:02
0
Tom Vert:
Та є в мене якась підозра, що там щось не так.. Але напевне, не знаю..
22 квітня '13, 10:47
0
Tom Vert:
привіт) та звісно - куди ж подітися))
21 квітня '13, 23:58
0
Tom Vert:
остров Гран Канария )
20 квітня '13, 23:41
← Ctrl
Попередня
Наступна
Ctrl →
Страницы:
...
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
...
← Попередня
Наступна →
Вхід на сайт
Реєстрація
→
Увійти
або
Увійти через Facebook
Увійти через Google
Нагадати пароль
Активація акаунту
Tom Vert