Стрічка
Галерея
+54
Топ
ТОП 100 фотографів
ТОП 100 фотографій
Картина дня
Ще
Про проект
День з фотограферс
Коментарі
Pro
Вхід
Реєстрація
Степан Вовщук
Київ
5,7
тис.
Рейтинг
1,8
тис.
Перегляди
4 В обраних
Написати листа
Профіль
Фотографії
77
Блог
0
Обрані
17
Коментарі
330
Головна
›
Фотограф
›
Степан Вовщук
›
Коментарі
›
Выразительные портреты фотографа Lee Jeffries
0
Степан Вовщук:
сподобалося.
Спасибі автору
11 жовтня '11, 19:39
0
Степан Вовщук:
супер))
30 вересня '11, 16:20
0
Степан Вовщук:
м да...
я надіявся що на нього ніхто не зверне увагу))
30 вересня '11, 9:30
0
Степан Вовщук:
дякую)
29 вересня '11, 21:32
0
Степан Вовщук:
а ну тоді зрозуміло)
5 вересня '11, 22:11
0
Степан Вовщук:
а це не боляче??
гамак між сідниями)
5 вересня '11, 20:16
0
Степан Вовщук:
якось сумно..
це не докір автору фотографія виконана чудово
5 вересня '11, 20:14
0
Степан Вовщук:
приємне фото
3 вересня '11, 10:27
0
Степан Вовщук:
Обєктив приємро розмив фон, так не звично..
супер фото))
31 серпня '11, 7:19
0
Степан Вовщук:
цепляє
29 серпня '11, 20:53
Фотопленер 27 августа «Прощание с летом»
0
Степан Вовщук:
я також буду..
із реквізитів можу взяти :
- ніж альпіністський
- приховану кобуру із пневматом walter p99 (для загальної безеки не заряджений)
- є ще каска часів радянської армії (хоче не впевнений що ватро брати)
прохання, напишіть чи варто цей хлав взвгалі тягнути?))
завчасно дякую
26 серпня '11, 20:47
Ну что, соберемся на пленер?
0
Степан Вовщук:
приєднуюся.
27-мого зможу тільки з ранку.
В наявності є рефлектор.
24 серпня '11, 14:06
0
Степан Вовщук:
дякую.
21 серпня '11, 19:53
0
Степан Вовщук:
дякую.. так справді краще))
21 серпня '11, 19:53
0
Степан Вовщук:
Задум чудовий..
тільки як на мене потрібно було зі штативом і на меншій швидкості.. тодіб лінії були рівні і плавні..
За ідею +
15 серпня '11, 9:28
0
Степан Вовщук:
ух... сильно))
14 серпня '11, 21:15
0
Степан Вовщук:
фото гарно передає атмосферу..
тільки те, як кадбровано моделіь не сподобплося.
Чому саме кадровка по суглобах??
13 серпня '11, 21:40
0
Степан Вовщук:
лице моделі не в фокусі, а так фото сподобалося
13 серпня '11, 21:38
Про вміння ображатися :)
+2
Степан Вовщук:
спасибі автору за цікаву притчу..)
8 серпня '11, 10:35
0
Степан Вовщук:
дякую)
7 серпня '11, 7:42
← Ctrl
Попередня
Наступна
Ctrl →
Страницы:
...
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
...
← Попередня
Наступна →
Вхід на сайт
Реєстрація
→
Увійти
або
Увійти через Facebook
Увійти через Google
Нагадати пароль
Активація акаунту
Степан Вовщук