Стрічка
Галерея
+29
Топ
ТОП 100 фотографів
ТОП 100 фотографій
Картина дня
Ще
Про проект
День з фотограферс
Коментарі
Pro
Вхід
Реєстрація
Степан Вовщук
Київ
5,7
тис.
Рейтинг
1,8
тис.
Перегляди
4 В обраних
Написати листа
Профіль
Фотографії
77
Блог
0
Обрані
17
Коментарі
330
Головна
›
Фотограф
›
Степан Вовщук
›
Коментарі
›
0
Степан Вовщук:
ДЯКУЮ!
обов'язково спробую.
9 червня '11, 15:04
+1
Степан Вовщук:
блін просто чудове фото!!!
як у вас вдається фотогрвфувати навпроти сонця і отримувати такі теплі кольори.
Навчіть сансуй))
9 червня '11, 7:21
0
Степан Вовщук:
!!!!
9 червня '11, 7:31
0
Степан Вовщук:
ого.. просто супер!!!
а ви підсвічували модель?? чи із 2-ох кадрів зшили?
просто гарно пропрацьовано і фон і передній план.
поділіться секретами)))
9 червня '11, 7:28
0
Степан Вовщук:
подобається))
9 червня '11, 7:25
0
Степан Вовщук:
клас!!!
9 червня '11, 7:23
0
Степан Вовщук:
ГАРНО...
8 червня '11, 15:35
0
Степан Вовщук:
супе!!!!
8 червня '11, 15:33
0
Степан Вовщук:
!!!!
8 червня '11, 15:29
0
Степан Вовщук:
гарно)
7 червня '11, 10:25
0
Степан Вовщук:
ого клас. Це на ІК плівку знімали??
7 червня '11, 10:15
0
Степан Вовщук:
Дякую))
а в вашому місті, або поблизу поуинна бути хоча б 1 естакада, чи фміст...
от з відти і спробуйте сфотографувати))
можливо без фліхтарів вийде ще симпатичніше))
6 червня '11, 22:12
0
Степан Вовщук:
дякую
6 червня '11, 22:10
0
Степан Вовщук:
дякую))
6 червня '11, 21:25
0
Степан Вовщук:
УГУ!!))))
6 червня '11, 21:17
0
Степан Вовщук:
супер.. Особливо небо красиве))
6 червня '11, 21:27
0
Степан Вовщук:
Клас.. задумка також супер)))
6 червня '11, 15:36
0
Степан Вовщук:
!!!
6 червня '11, 15:34
0
Степан Вовщук:
Чудове фото!!!
6 червня '11, 15:32
0
Степан Вовщук:
!!!!!!!!!!
6 червня '11, 15:28
← Ctrl
Попередня
Наступна
Ctrl →
Страницы:
...
10
11
12
13
14
15
16
17
← Попередня
Наступна →
Вхід на сайт
Реєстрація
→
Увійти
або
Увійти через Facebook
Увійти через Google
Нагадати пароль
Активація акаунту
Степан Вовщук