Стрічка
Галерея
+50
Топ
ТОП 100 фотографів
ТОП 100 фотографій
Картина дня
Ще
Про проект
День з фотограферс
Коментарі
Pro
Вхід
Реєстрація
Stanislav
26,6
тис.
Рейтинг
11,2
тис.
Перегляди
24 В обраних
Написати листа
Профіль
Фотографії
223
Блог
0
Обрані
27
Коментарі
2028
Головна
›
Фотограф
›
Stanislav
›
Коментарі
›
0
Stanislav:
Дякую Сергію! Те фото я видалив, бо отримав повідомлення від адміністратора щодо неприпустимості розміщення робіт, оброблених з допомогою ШІ, тож прийшлось зробити все своїми руками, правда це зайняло більше часу, але результат перед очима . Два редактори Фотошоп та Capture One 1, отримав купу досвіду.В такому об'ємі я фотошопом ще не користувався. Висновок такий, що без ШІ можна обійтись
5 квітня, 7:50
+1
Stanislav:
Радий візиту, дякую Олександре!
4 квітня, 21:02
+1
Stanislav:
Вдячний
4 квітня, 21:01
+1
Stanislav:
Вдячний за візит Вікторе!
4 квітня, 21:01
+1
Stanislav:
Дякую Олю!
4 квітня, 21:00
+1
Stanislav:
Вдячний Миколо!
4 квітня, 21:00
+1
Stanislav:
Олександрн дяка вам!
4 квітня, 20:59
-1
Stanislav:
Радий що є емоції! Дякую Тіно!
4 квітня, 20:58
-1
Stanislav:
Гарнюче!
4 квітня, 21:24
0
Stanislav:
Цікава робота
4 квітня, 21:05
0
Stanislav:
Вподобав!
4 квітня, 20:19
0
Stanislav:
Класна історія вийшла про луня
4 квітня, 18:29
0
Stanislav:
Дуже гарно!
4 квітня, 16:39
0
Stanislav:
Це оригінал повідомлення ВАМ , від мене а не "стукачество" . Якщо ви виносите питання на загал, то будьте так ласкаві приводить цитати, а ще краще скріни моїх слів, а не спотворюйте їх свїм творчим сприйняттям
Stanislav вчора, 7:26 В мене була аналогічна ситуація, фото моє обробка Ші, отримав повідомлення від адміністрації сайту про необхідність видалити всі файли де задіяний Ші, бо вони рахують, що авторське право тепер порушено і фото не являється моїм, тож вирішувати вам, що робити далі...
4 квітня, 9:28
0
Stanislav:
Нижче прикладу оригінал мого повідомлення Вам
4 квітня, 9:09
0
Stanislav:
Добрий портрет!
4 квітня, 7:11
0
Stanislav:
О! Так вона ж золота! Швиденько бажаннячко загадуємо!
3 квітня, 17:52
+3
Stanislav:
Особливо це відчуття у тих, хто мав змогу поринути у світ плівок, розчинів, відчути магію червоної лабораторії
3 квітня, 13:18
+1
Stanislav:
Вауууу! Забракло слів!
3 квітня, 11:36
0
Stanislav:
Відповів у приват.
3 квітня, 8:19
← Ctrl
Попередня
Наступна
Ctrl →
Страницы:
...
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
...
← Попередня
Наступна →
Вхід на сайт
Реєстрація
→
Увійти
або
Увійти через Facebook
Увійти через Google
Нагадати пароль
Активація акаунту
Stanislav