Стрічка
Галерея
+52
Топ
ТОП 100 фотографів
ТОП 100 фотографій
Картина дня
Ще
Про проект
День з фотограферс
Коментарі
Pro
Вхід
Реєстрація
Шевченко Александр
Київ
3,1
тис.
Рейтинг
656
Перегляди
0 В обраних
Написати листа
Профіль
Фотографії
52
Блог
0
Обрані
31
Коментарі
254
0
Шевченко Александр:
Деякі фото з цих місць я викладав в галереї раніше:
http://photographers.ua/p hoto/dobroe-utro-815562/
http://photographers.ua/p hoto/zolotoe-tumannoe-utr o-812577/
http://photographers.ua/p hoto/pervoe-zoloto-813367 /
http://photographers.ua/p hoto/karpatskie-vidy-8140 92/
26 листопада '14, 14:27
0
Шевченко Александр:
Дякую за коментарій. В композиційному плані в цій роботі, звичайно, ні в якому разі не претендую на якусь досконалість. Але й розбивати кадр на два не буду, скоріше, просто його видалю з галереї. В плані насиченості - звик до таких кольорів в свій час по різним причинам, та й це все індивідуальні смаки. Але й говорити, що кольори не перенасичені, не буду. Думаю, з часом я все таки прийду до більш спокійних відтінків) А фото з Дземброні я періодично тут публікуватиму, це була поїздка в жовтні цього року, тільки добираюсь до них)
26 листопада '14, 14:22
0
Шевченко Александр:
Спасибо))
25 листопада '14, 15:35
0
Шевченко Александр:
Спасибо)
25 листопада '14, 14:20
0
Шевченко Александр:
Спасибо!
25 листопада '14, 14:19
0
Шевченко Александр:
Спасибо!)
26 листопада '14, 14:23
+1
Шевченко Александр:
Отличная работа!
25 листопада '14, 20:18
0
Шевченко Александр:
Понравилось!
25 листопада '14, 19:45
0
Шевченко Александр:
Отличное зимнее настроение!
25 листопада '14, 19:44
0
Шевченко Александр:
Отличный портрет!
25 листопада '14, 18:35
0
Шевченко Александр:
Дякую!)
23 листопада '14, 23:43
0
Шевченко Александр:
спасибо
23 листопада '14, 22:12
0
Шевченко Александр:
Спасибо)
23 листопада '14, 22:12
0
Шевченко Александр:
Очень хорошо!
23 листопада '14, 18:45
0
Шевченко Александр:
Отлично!
23 листопада '14, 18:45
0
Шевченко Александр:
Красиво!
22 листопада '14, 20:47
0
Шевченко Александр:
На то он и хозяин:) Покапризничает, покапризничает.. и слушает:))
21 листопада '14, 22:14
0
Шевченко Александр:
злая-злая)) и капризная очень))
21 листопада '14, 22:11
0
Шевченко Александр:
устрашающие...))
21 листопада '14, 18:49
0
Шевченко Александр:
Вроде и ничего особенного, а как хорошо передано состояние природы..
20 листопада '14, 17:25
← Ctrl
Попередня
Наступна
Ctrl →
Страницы:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
...
← Попередня
Наступна →
Вхід на сайт
Реєстрація
→
Увійти
або
Увійти через Facebook
Увійти через Google
Нагадати пароль
Активація акаунту
Шевченко Александр