Стрічка
Галерея
+46
Топ
ТОП 100 фотографів
ТОП 100 фотографій
Картина дня
Ще
Про проект
День з фотограферс
Коментарі
Pro
Вхід
Реєстрація
shaidabaida
Біла Церква
1,7
тис.
Рейтинг
4,0
тис.
Перегляди
2 В обраних
Написати листа
Профіль
Фотографії
29
Блог
0
Обрані
31
Коментарі
122
Головна
›
Фотограф
›
shaidabaida
›
Коментарі
›
0
shaidabaida:
Щиро дякую!
27 березня '11, 21:21
0
shaidabaida:
)))
27 березня '11, 21:19
0
shaidabaida:
Це листи шифера, приставлені до хати, находять один на одного, все решта - витівки блуру) Дякую красно, Марино!
27 березня '11, 21:19
0
shaidabaida:
Дуже хороша робота!
22 березня '11, 2:45
0
shaidabaida:
Гарна робота!
9 березня '11, 20:48
0
shaidabaida:
Красень!
25 лютого '11, 22:03
0
shaidabaida:
Просто супер!!!
25 лютого '11, 22:01
0
shaidabaida:
Глобус Сонця?)))
21 лютого '11, 21:19
0
shaidabaida:
Такий смарагдовий вітраж!
21 лютого '11, 21:08
0
shaidabaida:
Красиві кольори, собачка - акцент!
21 лютого '11, 14:36
0
shaidabaida:
... ген корів розсипана квасолька доганяє хмари у полях...
21 лютого '11, 14:31
0
shaidabaida:
Так, дуже цікаво!
19 лютого '11, 17:40
0
shaidabaida:
Зрозуміло, це фрагмент. У нас пам'ятники собакам не ставлять... Це вам не Ном.
18 лютого '11, 21:12
0
shaidabaida:
А де це є пам'ятник собаці?
18 лютого '11, 16:59
0
shaidabaida:
Я шарф взагалі прибрав би... А в цілому добре.
18 лютого '11, 16:51
0
shaidabaida:
Красиво!
17 лютого '11, 0:29
0
shaidabaida:
Крук-красень!
17 лютого '11, 0:28
0
shaidabaida:
Звенела музыка в саду
таким невыразимым горем,
свежо и остро пахли морем
на блюде устрицы во льду...
13 лютого '11, 22:46
0
shaidabaida:
Знайоме до болю!)))
12 лютого '11, 12:06
0
shaidabaida:
ПРАПОР УКРАЇНИ (і тонка зелена смуга нітрохи не заважає)!!!
22 січня '11, 23:13
← Ctrl
Попередня
Наступна
Ctrl →
Страницы:
1
2
3
4
5
6
7
← Попередня
Наступна →
Вхід на сайт
Реєстрація
→
Увійти
або
Увійти через Facebook
Увійти через Google
Нагадати пароль
Активація акаунту
shaidabaida