Стрічка
Галерея
+55
Топ
ТОП 100 фотографів
ТОП 100 фотографій
Картина дня
Ще
Про проект
День з фотограферс
Коментарі
Pro
Вхід
Реєстрація
Сергій Вовк
Львів
89,4
тис.
Рейтинг
67,7
тис.
Перегляди
150 В обраних
Написати листа
Профіль
Фотографії
303
Блог
2
Обрані
139
Коментарі
26840
0
Сергій Вовк:
Дякую за увагу, і Вашу думку! Але, я не впевнений. Тут надто густі тіні, і при додаванні контрасту, нижня частина кадру стане занадто темною. Можна, звичайно бавитися із фільтрами градуйованими, але я у цьому не побачив змісту. Картинку фактично передав таку, яку побачив у той момент, в обідню годину(як Ви правильно помітили). Тобто, без особливих прикрас. І ще раз - дякую!
25 травня, 22:22
0
Сергій Вовк:
Можливо.) Дуже дякую, Андрій! Радий увазі!
25 травня, 22:16
0
Сергій Вовк:
Велике спасибо, Олександр! Завжди радий Вам, так би мовити.)
25 травня, 16:43
0
Сергій Вовк:
Дуже вдячний, Леоніде! Радий, що фото сподобалось!
25 травня, 16:43
0
Сергій Вовк:
Дуже дякую, Віктор!)
25 травня, 12:15
0
Сергій Вовк:
Щиро дякую, Ольга! Радий, що так вважаєте.)
25 травня, 11:10
0
Сергій Вовк:
Туди завжди хочеться повертатися. Щиро дякую, Євген!
25 травня, 10:25
+1
Сергій Вовк:
Дуже вдячний, пане Ігор! Цікаво, що це фактично випадковий кадр. Я їхав собі у визначену точку, і просто зупинився по дорозі, бо місцевість сподобалась. Трохи камерою познімав, але потім вирішив, що тут ще вартує дрона запустити. І ще раз дякую!)
25 травня, 10:21
0
Сергій Вовк:
Дуже дякую, Назар! Радий увазі!
25 травня, 10:16
0
Сергій Вовк:
Щиро дякую, Едуард! Дуже радий такому позитивному коментарю!
25 травня, 10:15
0
Сергій Вовк:
Благодарю, Игорь! Да, с этим не поспоришь.)
25 травня, 10:13
+1
Сергій Вовк:
Щиро вдячний, Олександре! Радий, що моє фото викликало такі позитивні емоції!)
25 травня, 1:12
0
Сергій Вовк:
Дуже гарно вийшло!
25 травня, 11:09
0
Сергій Вовк:
Дуже гарно показали!
25 травня, 10:33
+1
Сергій Вовк:
Цікавий парк!
24 травня, 2:15
+1
Сергій Вовк:
Гарне, приємне місце.
21 травня, 11:24
0
Сергій Вовк:
Кумедно виглядає, хороший кадр!)
21 травня, 1:54
0
Сергій Вовк:
Гарно, обробка подобається!
20 травня, 2:17
0
Сергій Вовк:
Впізнав місце, а потім вже прочитав, чи не помилився. -) Гарно там!
20 травня, 2:14
+2
Сергій Вовк:
Мені завжди було цікаво, як вони знаходять свої велосипеди на таких стоянках. ))
20 травня, 2:11
← Ctrl
Попередня
Наступна
Ctrl →
Страницы:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
...
← Попередня
Наступна →
Вхід на сайт
Реєстрація
→
Увійти
або
Увійти через Facebook
Увійти через Google
Нагадати пароль
Активація акаунту
Сергій Вовк