Стрічка
Галерея
+35
Топ
ТОП 100 фотографів
ТОП 100 фотографій
Картина дня
Ще
Про проект
День з фотограферс
Коментарі
Pro
Вхід
Реєстрація
Savych
Тернопіль
1,1
тис.
Рейтинг
706
Перегляди
2 В обраних
Написати листа
Профіль
Фотографії
28
Блог
0
Обрані
7
Коментарі
235
Головна
›
Фотограф
›
Savych
›
Коментарі
›
0
Savych:
Спасибі
19 квітня '12, 10:31
0
Savych:
Дякую
19 квітня '12, 9:49
0
Savych:
гарно
17 квітня '12, 17:16
+6
Savych:
Робота цікава. Але щоссь з кольорами.... кольори не дуже мені подобаються
17 квітня '12, 16:59
0
Savych:
Гарні кольори подобається
17 квітня '12, 16:54
0
Savych:
красиво. Мені дуже подобається
17 квітня '12, 16:53
0
Savych:
Подобається
16 квітня '12, 19:13
+2
Savych:
колір неба не подобається не природньо..... Але за фото +++
13 квітня '12, 14:14
+1
Savych:
Кадрувати не потрібно як на мене робота гарна
13 квітня '12, 14:06
0
Savych:
мені просто подобається робота
13 квітня '12, 14:04
0
Savych:
Гарно знято....
13 квітня '12, 13:58
-1
Savych:
Дуже класно. І кольри і фото
13 квітня '12, 13:56
0
Savych:
неба трішки не хватає але фото мені подобається
12 квітня '12, 16:30
0
Savych:
НЕма слів наскільки це гарно... супер
11 квітня '12, 10:26
+1
Savych:
гарно...
11 квітня '12, 10:24
0
Savych:
подобається....
11 квітня '12, 9:56
0
Savych:
Гарна робота. Як на мене то нічого міняти не треба
11 квітня '12, 8:31
0
Savych:
подобається робота. Дуже
11 квітня '12, 8:30
0
Savych:
дякую)
11 квітня '12, 8:27
0
Savych:
гарні кольори. подобається
11 квітня '12, 8:25
← Ctrl
Попередня
Наступна
Ctrl →
Страницы:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
...
← Попередня
Наступна →
Вхід на сайт
Реєстрація
→
Увійти
або
Увійти через Facebook
Увійти через Google
Нагадати пароль
Активація акаунту
Savych