Стрічка
Галерея
+47
Топ
ТОП 100 фотографів
ТОП 100 фотографій
Картина дня
Ще
Про проект
День з фотограферс
Коментарі
Pro
Вхід
Реєстрація
Ростислав
Ужгород
12,2
тис.
Рейтинг
3,9
тис.
Перегляди
38 В обраних
Написати листа
Профіль
Фотографії
73
Блог
0
Обрані
0
Коментарі
456
Головна
›
Фотограф
›
Ростислав
›
Коментарі
›
0
Ростислав:
Ну да, "легенький") Нічьо, на резкость не впливає)
7 квітня '13, 19:51
0
Ростислав:
Тепер знаю всіх власників) І хтож лапу поцарапав?)
7 квітня '13, 17:09
0
Ростислав:
Знал Ваши фото до того, сейчас уже буду знать кто был хозяином уже моей Сигмы)
5 березня '13, 19:25
0
Ростислав:
Невже це я у Вас купив?
)
5 березня '13, 0:29
0
Ростислав:
І мені троха не то, не успів зробити кадр так як хотілось, жабка перескочила на інше місце(
Це не сонна муха яка спокійно сидить рано вранці, і рослину на якій вона сидить можна крутити як хош)
7 квітня '13, 13:57
0
Ростислав:
Тоді треба буде взятись та завантажувати частіше) Дякую)
6 квітня '13, 20:21
0
Ростислав:
Було бажання відрізати розмитий пп, але тоді пропорції виходять занадто панорамні))
6 квітня '13, 16:58
0
Ростислав:
Ага, очі классні!) Ще є в простішому ракурсі, і в більшому масштабі. Треба буде показать)
6 квітня '13, 16:09
0
Ростислав:
Впізнав автора по палатці)
27 січня '13, 17:32
0
Ростислав:
Классно! Туман до нас пре, на Закарпаття?
26 січня '13, 11:17
0
Ростислав:
Классно!
20 січня '13, 12:56
0
Ростислав:
Приємна робота, незвичайна, як й інші Ваші)
19 січня '13, 22:27
0
Ростислав:
Ну якшо так, то да)
17 січня '13, 20:19
0
Ростислав:
Хм, може бути)) Лиш панєтки бояться павучків))
17 січня '13, 20:08
+1
Ростислав:
При таком увеличении при диафрагме ф32 качество снимка будет такое, что можно без просмотра удалять. Я же снимаю чтобы качественно было всегда, в оригинале обязательно.
В случаях когда хочется побольше грип, снимаю стекингом. Но при таких резвых моделях снять стекинг со штатива получается редко, а я снимаю без вспышек, с рассеивателями и отражателями.
+ здесь портрет, и мнв небольшая грип смотрится естественно.
17 січня '13, 20:06
0
Ростислав:
Хороша! Цен першого певно, лиш тоді трошки туману показалось..)
17 січня '13, 19:44
0
Ростислав:
Шикарно!
9 січня '13, 21:12
0
Ростислав:
Шикарная девушка!
9 січня '13, 12:21
0
Ростислав:
Чудова картина!
8 січня '13, 21:07
0
Ростислав:
Дуже приємна робота!
8 січня '13, 21:06
← Ctrl
Попередня
Наступна
Ctrl →
Страницы:
...
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
...
← Попередня
Наступна →
Вхід на сайт
Реєстрація
→
Увійти
або
Увійти через Facebook
Увійти через Google
Нагадати пароль
Активація акаунту
Ростислав