Стрічка
Галерея
+50
Топ
ТОП 100 фотографів
ТОП 100 фотографій
Картина дня
Ще
Про проект
День з фотограферс
Коментарі
Pro
Вхід
Реєстрація
photopalitra
Тернопіль
3,1
тис.
Рейтинг
1,9
тис.
Перегляди
11 В обраних
Написати листа
Профіль
Фотографії
31
Блог
0
Обрані
12
Коментарі
249
0
photopalitra:
Дякую!Звідзняв, обдумав - думаю дай дозніму-перезніму.. шось вже чотири вилазки робив туди і навіть близько зустріти такого не годен..
1 серпня '15, 1:21
0
photopalitra:
Дякую!То скоріше випадковість, один кадр на мануальний обєктив і так склалось, що попав по очах лелекам
31 липня '15, 18:33
0
photopalitra:
Пронизливо.. здогадуюсь, що знято за кулісами і то додає ще бульше, розуміючи шо Ви передали "закулісся" душі, впустили глядача ще ближче через отой погляд
30 липня '15, 23:52
0
photopalitra:
дякую на добрім слові
30 липня '15, 23:43
0
photopalitra:
О, радий здибатись знову тут!
30 липня '15, 22:08
0
photopalitra:
О бачите, я ше так само добре нераз спірт чую за добрий кілометр:))
29 липня '15, 13:58
+1
photopalitra:
Файно передали стан природи, чомусь відчуття шо десь там заду за хатами море..
29 липня '15, 13:52
0
photopalitra:
Я не про дерево, я про верхній кут за деревом і гілля яке якось через стовбу просвічується
29 липня '15, 13:54
+2
photopalitra:
А що з деревом? воно заліплене, доліплене, склеєне? - шо зним є? То якийсь творчий задум чи латання дір?
29 липня '15, 10:03
0
photopalitra:
Нє, ну то таке, бачите комусь тай довподоби прийшлось, щей во "чебурашкою" винагородили, а я жуть какой жадний до етих самих "чебурашек":))
29 липня '15, 13:44
+1
photopalitra:
Як казав колись один дідо Еміль Буарак - шо то є дежавю:))
29 липня '15, 13:42
0
photopalitra:
Ну, скажу так.. хоча я в живописі не є мастєр, але якби малював подібний сюжет, то напевно іменно в такій тональності і в такому ключі
Ось пропоную, ше впаріянт нічим не кращий, але в ньому постарався відійти від жовтизни..
29 липня '15, 11:12
0
photopalitra:
Хоч мені таке не свойственно, може б зараз було по другому, а тоді получилось так:))
28 липня '15, 18:12
+2
photopalitra:
Вот не повірите: певно кожному, хто трохи тримав фотік в руках, попадаються такі кадри, коли ти ше не докінця їх зняв, як вже тіді бачиш шо шось повинно бути.. то отак сталось тут - зняв, в якось тоді ше зацепило. Тоді бігом додому обробив і отаке получилось. Потім пробував трохи подругому переробить, а нє - не виходить, тай так залишив отаку "кислоту картінную":))
28 липня '15, 18:11
0
photopalitra:
Ви великий Майстер, а роботи Ваші нізчим не спутаєш!
29 липня '15, 11:01
0
photopalitra:
Шановний Юрію, я висловив свою думку в коментарі, де назвав грубою помилкою таке кадрування, не згадуючи і не встановлюючи жодних правил.
БАжаю всім нам в своєму портфоліо і на кухні біля плити таких от "дівчєт" як Ви навели вище:)) шінуймосі і будьмо си здорові:))
29 липня '15, 9:57
+1
photopalitra:
Я просто висловив свою думку, не більше, так як вважаю, що таке кадрування допустиме, але має бути оправданим..
На рахунок представлених Вами фотографій, оскільки дані роботи цікавлять, зі сторони людини яка цікавиться фотозйомкою, то мені в першу чергу інтересна робота фотографа і те як він її зробив, а не кого він сфотографував..
28 липня '15, 22:09
0
photopalitra:
Ото вуйко крутий - нэ? повизбирував всіх "чебурашок" тай пішов собі і не вертаєсі, шкода, весело було з такими авторами
28 липня '15, 20:50
+1
photopalitra:
Хороша модель, чимось чіпляє.. але невдало вийшло з лівою рукою вийшло, вона відбирає на себе погляд і уводить його кудись в низ. Тай вже третій дубль одного і того ж кадру, якось не айс
28 липня '15, 20:11
0
photopalitra:
Файно закрутили, погляд в даль тікає!
28 липня '15, 18:23
← Ctrl
Попередня
Наступна
Ctrl →
Страницы:
...
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
← Попередня
Наступна →
Вхід на сайт
Реєстрація
→
Увійти
або
Увійти через Facebook
Увійти через Google
Нагадати пароль
Активація акаунту
photopalitra