Стрічка
Галерея
+54
Топ
ТОП 100 фотографів
ТОП 100 фотографій
Картина дня
Ще
Про проект
День з фотограферс
Коментарі
Pro
Вхід
Реєстрація
photopalitra
Тернопіль
3,1
тис.
Рейтинг
1,9
тис.
Перегляди
11 В обраних
Написати листа
Профіль
Фотографії
31
Блог
0
Обрані
12
Коментарі
249
+4
photopalitra:
Знов сипле сніг, а я на барикаді..
Зімною друг, передімною брат!
Щити зилізні, палиці, гранати..
Та ми ні крок не ступимо назад..
Не плачте мами, діти і дружини,
Не плач мій сину - ти ще не родивсь..
Ми стоїмо за волю України!
А ти молись матусю! Ти молись!
Скрегоче беркут, кидає гранати,
А ми беззбройні, на святій війні..
Ніякій силі нас не подолати..
І водомети наш не згасять гнів!
Моліться мамо, ми на барикаді!
Нехай молитви Ваші, як щити,
Нас збережуть від вибуху гранати..
Зігріють ваші душі молитви..
17 жовтня '15, 14:27
0
photopalitra:
Чому я неможу проголосувати за цю сильну роботу?
16 жовтня '15, 9:21
+1
photopalitra:
Модель шикарна:)) файно перекликується рисунок шерсті з хмарами на ЗП
16 жовтня '15, 9:17
0
photopalitra:
Спасибі за Вашу сильну позицію
16 жовтня '15, 9:13
0
photopalitra:
Дякую, поміняв. То на автоматі таку категорію ставить
15 жовтня '15, 21:47
+2
photopalitra:
Цей так, бачив ще похожий знятий напевно того самого дня
13 жовтня '15, 18:08
+4
photopalitra:
То було 09.12.2013 року, в той день ми з Сергієм познайомились на барикадах..
13 жовтня '15, 17:41
0
photopalitra:
Вражаючий кадр!
16 жовтня '15, 8:55
+1
photopalitra:
Дякую, радий шо сподобалось.. ті події нікого не залишили байдужим..
7 жовтня '15, 16:27
0
photopalitra:
Спасибі хлопці, на доброму слові
7 жовтня '15, 16:24
0
photopalitra:
Дякую, то був один з отих сонячних морозних ранків
7 жовтня '15, 16:23
0
photopalitra:
Дякую Михайле
6 жовтня '15, 10:29
0
photopalitra:
Дякую, радий шо сподобалось
6 жовтня '15, 10:28
0
photopalitra:
Я Вам не роблю зауважень, просто хотів сказати що фотографія не про голубів
6 жовтня '15, 8:28
0
photopalitra:
Нажадь тут не про це..
Знято вже після протистоянь у лютому 2014-го.. і на місці боїв та згарищ з"явились символи миру: діти та голуби
6 жовтня '15, 8:04
0
photopalitra:
Прекрасно:)
6 жовтня '15, 7:34
-1
photopalitra:
Велич гір і жіноча витонченість: прекрасне поєднання
6 жовтня '15, 7:28
0
photopalitra:
Прекрасні у Вас роботи! Впевнений, Вам ще є шо показати.. бажаю успіху
6 жовтня '15, 7:25
0
photopalitra:
Прекрасно, фото дня
6 жовтня '15, 7:21
+1
photopalitra:
Дуже приємно, мав в той день з собою тільки пльоночний фотоапарат, з мотком простроченого Kodak.. пробував як вона, тай отаке вийшло
6 жовтня '15, 7:14
← Ctrl
Попередня
Наступна
Ctrl →
Страницы:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
...
← Попередня
Наступна →
Вхід на сайт
Реєстрація
→
Увійти
або
Увійти через Facebook
Увійти через Google
Нагадати пароль
Активація акаунту
photopalitra