Стрічка
Галерея
+47
Топ
ТОП 100 фотографів
ТОП 100 фотографій
Картина дня
Ще
Про проект
День з фотограферс
Коментарі
Pro
Вхід
Реєстрація
Paul Drevnytskyi
Тернопіль
3,8
тис.
Рейтинг
680
Перегляди
4 В обраних
Написати листа
Профіль
Фотографії
31
Блог
0
Обрані
2
Коментарі
177
+1
Paul Drevnytskyi:
В часи 4К моніторів і 60мп матриць робити обмеження фотографії 500кб - це трохи дивно. Я пів години сидів і думав, як то зменшити фото до таких нанорозмірів. Ну і як результат - зовсім інше враження від фото. Небо пікселізовано, перешарп дивний... якщо комусь цікаво, то нормальна версія фото на флікрі: www.flickr.com/photos/961 50102@N06/53751434662/in/ dateposted-public/
9 лютого, 18:18
0
Paul Drevnytskyi:
Захід або схід сонця це завжди красиво.
9 лютого, 16:49
0
Paul Drevnytskyi:
Класно!!
8 лютого, 15:14
0
Paul Drevnytskyi:
сподобалось
8 лютого, 15:14
0
Paul Drevnytskyi:
красиво
5 лютого, 23:33
+1
Paul Drevnytskyi:
Мені кольора подобаються
5 лютого, 21:40
0
Paul Drevnytskyi:
Радий. Дякую.
5 лютого, 21:35
0
Paul Drevnytskyi:
Дякую :)
5 лютого, 21:35
0
Paul Drevnytskyi:
Дякую. Ви Там були колись ? Минулого року це озеро висушили, тепер там нецікаво. :(
5 лютого, 21:35
0
Paul Drevnytskyi:
Так, мені тоді повезло. Дякую!
5 лютого, 21:34
0
Paul Drevnytskyi:
дякую
5 лютого, 17:03
0
Paul Drevnytskyi:
Гарно !
2 лютого, 21:45
0
Paul Drevnytskyi:
Дякую!
2 лютого, 21:08
0
Paul Drevnytskyi:
Дякую, приємно чути
2 лютого, 21:08
0
Paul Drevnytskyi:
Дякую :)
2 лютого, 20:41
0
Paul Drevnytskyi:
Дякую!
2 лютого, 19:54
0
Paul Drevnytskyi:
Класний малий :)
2 лютого, 14:11
0
Paul Drevnytskyi:
Атмосферно
31 січня, 12:10
0
Paul Drevnytskyi:
Красиво. Це грудень 2025 року ?
30 січня, 15:28
0
Paul Drevnytskyi:
Гарно ! Давно вже не бачили такої сніжної зими...
30 січня, 15:24
← Ctrl
Попередня
Наступна
Ctrl →
Страницы:
...
3
4
5
6
7
8
9
← Попередня
Наступна →
Вхід на сайт
Реєстрація
→
Увійти
або
Увійти через Facebook
Увійти через Google
Нагадати пароль
Активація акаунту
Paul Drevnytskyi