Стрічка
Галерея
+46
Топ
ТОП 100 фотографів
ТОП 100 фотографій
Картина дня
Ще
Про проект
День з фотограферс
Коментарі
Pro
Вхід
Реєстрація
Olexiy Bardadym
Київ
24,1
тис.
Рейтинг
41,4
тис.
Перегляди
269 В обраних
Написати листа
Профіль
Фотографії
132
Блог
0
Обрані
14
Коментарі
796
Головна
›
Фотограф
›
Olexiy Bardadym
›
Коментарі
›
0
Olexiy Bardadym:
ЦЕ ШОСЬ НЕЙМОВІРНЕ!
1 червня '09, 10:42
0
Olexiy Bardadym:
Насть, ти знаєш)))
соррі, що не подзвонив, такий задовбаний був сесією, ось тільки сам з екзамену прийшов!
30 травня '09, 11:16
0
Olexiy Bardadym:
окей, я не придираюсь до роботи, автор мені симпатизує, як по стилю, так і по техніці, але ж скажіть, кому побобається фінгал під її лівим оком?? а???
шо ви мені мінусів за камент наставили!
30 травня '09, 11:15
-4
Olexiy Bardadym:
Багато браку в кольоро-тінях тут!
а так класно дуже!
29 травня '09, 22:43
0
Olexiy Bardadym:
І як Ви світили???
29 травня '09, 22:47
+3
Olexiy Bardadym:
ні, мені все подобається, дуже!
але цей погляд не відповідає назві!
29 травня '09, 21:43
0
Olexiy Bardadym:
very nice!
29 травня '09, 16:22
+1
Olexiy Bardadym:
Де ж ви взяли тааку нереальної краси модель?
26 травня '09, 15:55
0
Olexiy Bardadym:
О, Вікторія, Ви неперевершені!
Неймовірна робота!
24 травня '09, 20:28
+4
Olexiy Bardadym:
підтримую Велунда!
24 травня '09, 18:26
0
Olexiy Bardadym:
та я маю на увазі контрл+руки контрл+ножниці у ФШ і все!
З повагою!
24 травня '09, 18:22
+5
Olexiy Bardadym:
трава ядовита, але фото подобається!
а якщо кульку вирізати і вставити десь тут!?
як?
24 травня '09, 14:55
0
Olexiy Bardadym:
Mr. Denizz [Статус: специалист] | Сегодня, 15:03
Оценка: -1
ритмично!
Що значить цей коментар???
24 травня '09, 18:20
0
Olexiy Bardadym:
Без пересвіта аби!!!!!
24 травня '09, 18:15
0
Olexiy Bardadym:
шия класна дуже! респект!
19 травня '09, 22:41
0
Olexiy Bardadym:
цікаві тони!
19 травня '09, 22:11
0
Olexiy Bardadym:
Юлька, ты очень-очень красивая! и кисти рук какие!
14 травня '09, 15:28
+1
Olexiy Bardadym:
ой, а губки які!!!!
13 травня '09, 23:58
0
Olexiy Bardadym:
ой клас!
13 травня '09, 16:04
0
Olexiy Bardadym:
TAMABRAXAMA :0) - обожнюю ваші роботи, просто насолоджуюсь!
13 травня '09, 16:04
← Ctrl
Попередня
Наступна
Ctrl →
Страницы:
...
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
...
← Попередня
Наступна →
Вхід на сайт
Реєстрація
→
Увійти
або
Увійти через Facebook
Увійти через Google
Нагадати пароль
Активація акаунту
Olexiy Bardadym