Стрічка
Галерея
+29
Топ
ТОП 100 фотографів
ТОП 100 фотографій
Картина дня
Ще
Про проект
День з фотограферс
Коментарі
Pro
Вхід
Реєстрація
Обрій
Чугуїв
4,5
тис.
Рейтинг
1,3
тис.
Перегляди
4 В обраних
Написати листа
Профіль
Фотографії
41
Блог
0
Обрані
3
Коментарі
296
Головна
›
Фотограф
›
Обрій
›
Коментарі
›
0
Обрій:
Дуже гарно. А як вам такий варіант ?
4 лютого '15, 10:20
0
Обрій:
Цікава геометрія.
4 лютого '15, 9:51
0
Обрій:
Чудово!
2 лютого '15, 13:58
0
Обрій:
Промені гарно відобразились.
2 лютого '15, 13:29
0
Обрій:
Всім дякую!
30 січня '15, 12:52
0
Обрій:
Me too.
30 січня '15, 9:41
0
Обрій:
Чудовий простір.
29 січня '15, 11:02
0
Обрій:
Навіть без лаванди чудове місце.
27 січня '15, 8:57
0
Обрій:
Всім дякую.
21 січня '15, 10:26
0
Обрій:
Приємна оцінка. Дякую.
21 січня '15, 10:26
0
Обрій:
Все вірно. Я просто хочу підкреслити, що я погано володію фотошопом.
14 січня '15, 11:35
0
Обрій:
Дякую! Але шляпу - це занадто.
14 січня '15, 11:33
0
Обрій:
Дякую.
12 січня '15, 14:05
0
Обрій:
Так, зимові пейзажі в ЧБ також виглядають чудово. Далі буде.
12 січня '15, 10:26
0
Обрій:
Я не дуже вправно працюю в PhotoShop. Я полюбляю плівку Kodak. Нажаль, в той раз у мене була Fuji, яка на мою думку спотвориля кольори і контраст.
Да, так дійсно краще.
12 січня '15, 9:34
0
Обрій:
Скажіть, будь ласка, що це за місцевість?
23 грудня '14, 8:07
← Ctrl
Попередня
Наступна
Ctrl →
Страницы:
...
10
11
12
13
14
15
← Попередня
Наступна →
Вхід на сайт
Реєстрація
→
Увійти
або
Увійти через Facebook
Увійти через Google
Нагадати пароль
Активація акаунту
Обрій