Стрічка
Галерея
+53
Топ
ТОП 100 фотографів
ТОП 100 фотографій
Картина дня
Ще
Про проект
День з фотограферс
Коментарі
Pro
Вхід
Реєстрація
Nata
Дніпро
27,4
тис.
Рейтинг
15,2
тис.
Перегляди
34 В обраних
Написати листа
Профіль
Фотографії
193
Блог
0
Обрані
74
Коментарі
9142
0
Nata:
СУперове фото!
20 грудня '19, 11:52
0
Nata:
ДЯкую. Можливо. Я в Гамбурзі не була, не можу судити :-) Дякую за візит і думку. :-)
20 грудня '19, 11:51
0
Nata:
Дякую, Таню. окремі будинки мені подобаються, але вцілому, якось дуже вже в різнобій. Намагалсь зробити об"єднуючу тональність.
20 грудня '19, 11:50
0
Nata:
Дякую, Генадіє. Вийшла на фотосесію. Ще на півшляху до місця - набігли хмари, потім пішов дощ. Знімати було нічого окрім цього кадру.
20 грудня '19, 11:49
0
Nata:
Можливо. :-) Дякую, пане В"ячеславе.
20 грудня '19, 11:46
0
Nata:
ДЯкую, Олю.
20 грудня '19, 11:45
0
Nata:
Я більше люблю старе місто.
20 грудня '19, 11:39
+1
Nata:
Чудово,- що ще сказати.
20 грудня '19, 11:45
0
Nata:
Наші непомітні сусіди... ЖИвемо і не бачимо їх, або не звертаємо увагу... А коли хтось на фото покаже, то дивишся і думаєш: "Які гарні створіння!" Олю, ЧУДОВО знято.
20 грудня '19, 11:44
0
Nata:
КЛАС!
20 грудня '19, 11:38
0
Nata:
ДЕсь в якомусь фільмі промайнуло, що дехто з гаванців так заробляє собі на життя - колоритно вдягненні бабусі з сигарами фотаграфуються з туристами за гроші. Не знаю, чи правда. А фото - ДУЖЕ класне.
20 грудня '19, 11:37
0
Nata:
Цікаво. Як кадр з фільму про місто майбутнього... Щось таке.
Трохи шкода, що у одніє людини нога не в дуже вдалій фазі.
20 грудня '19, 11:34
0
Nata:
WOW! Яке щастя, що ще є дивовижні місця на Планеті... І люди, які вміють їх показати! Супер.
20 грудня '19, 11:31
0
Nata:
Таке місце та ще й світло на воді створює атмосферу Гоголівських містерій.... Дуже подобається..
19 грудня '19, 22:12
0
Nata:
Ух ти! ДУЖе подобається.
19 грудня '19, 22:05
0
Nata:
Подобається таке сусідство. Фактури і порівнюються і протиставляються одночасно. Але мені не вистачає третього предмету. Або камінь трішки б по діагоналі вперед висунути.
19 грудня '19, 22:04
0
Nata:
Все подобається. Деталей не багато, але є факутра і колір. +!
19 грудня '19, 22:01
+1
Nata:
Де кращі русалки, ті і переможуть :-)
19 грудня '19, 21:58
0
Nata:
Справді - контраст :-) І мені на чайку цікаво подивитись.
19 грудня '19, 21:56
+1
Nata:
Гарний кадр. Є на що подивитись тим, хто в нашому місті не бував. І не соромно показати :-)
19 грудня '19, 21:53
← Ctrl
Попередня
Наступна
Ctrl →
Страницы:
...
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
...
← Попередня
Наступна →
Вхід на сайт
Реєстрація
→
Увійти
або
Увійти через Facebook
Увійти через Google
Нагадати пароль
Активація акаунту
Nata