Стрічка
Галерея
+53
Топ
ТОП 100 фотографів
ТОП 100 фотографій
Картина дня
Ще
Про проект
День з фотограферс
Коментарі
Pro
Вхід
Реєстрація
Nata
Дніпро
27,4
тис.
Рейтинг
15,2
тис.
Перегляди
34 В обраних
Написати листа
Профіль
Фотографії
193
Блог
0
Обрані
74
Коментарі
9142
0
Nata:
Чудово з корабликом!
-
Я б трішки смикнула донизу правий нижній кут.
20 грудня '19, 14:46
0
Nata:
Це не пан Сергій, бува ? :-)
20 грудня '19, 14:44
0
Nata:
Та..! КРАСА!
20 грудня '19, 14:43
0
Nata:
І цю світлину пам"ятаю. Вона соболиво мені подобається.
20 грудня '19, 14:42
0
Nata:
Пам"ятаю... :-) Ще тоді висловила свою вподобу кадру.
20 грудня '19, 14:41
0
Nata:
Чудово як!
20 грудня '19, 14:25
0
Nata:
Та чи розтане сніг від такого розжареного сонця? :-)
20 грудня '19, 14:25
0
Nata:
Ще з дитинства для мене ліс затоплений водою, то щось чарівне, зі снів... Дуже подбається картина.
-
Мені трішки заважає товстий темний стовбур зліва. Він трохи дисонує з легкістю і прозорістю всієї роботи.
20 грудня '19, 14:23
0
Nata:
Бальзам на стомлену теплою безколірною зимою душу.
Я в захваті, що це Україна, а не Голандія.
20 грудня '19, 14:19
0
Nata:
З минулим Святом, Вас, пане Миколо!
Тут туман так цікаво зосередився дуже густо лише на певній території. Як хто наворожив...:-)
20 грудня '19, 14:17
0
Nata:
Цікавий стан природи... Спокій у всьому...Наче все пішлао на відпочинок... і світло, і ріка, і вітер, і фарби..
20 грудня '19, 14:15
0
Nata:
Шалене небо!
20 грудня '19, 14:12
0
Nata:
Дякую В мене є ще один сюжет з цим гайком. Зовсім інший , знятий в інший час і на іншу камеру. якось викладу.
20 грудня '19, 14:10
0
Nata:
У нас не дуже то в лісі знайдеш щось віразне для пейзажу. Ви правильно підмітили про хоровод :-) Дякую.
20 грудня '19, 13:56
0
Nata:
Якрава сонячна осінь...
20 грудня '19, 14:09
0
Nata:
ТАк люблю подібні сюжети... ДУже-дуже мені сподобалась світлина.
-
Тільки без рамочки :-)
20 грудня '19, 14:08
0
Nata:
Гарний яскравий виразний візерунок на тканині осіннього лісу...
20 грудня '19, 14:02
0
Nata:
А-а-а, як цікаво :-)
20 грудня '19, 14:01
0
Nata:
Гарний кадр!
20 грудня '19, 14:00
0
Nata:
Ліс от з наким освітленням найкраще знімати. красивія осінні кольори.
20 грудня '19, 13:59
← Ctrl
Попередня
Наступна
Ctrl →
Страницы:
...
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
...
← Попередня
Наступна →
Вхід на сайт
Реєстрація
→
Увійти
або
Увійти через Facebook
Увійти через Google
Нагадати пароль
Активація акаунту
Nata