Стрічка
Галерея
+53
Топ
ТОП 100 фотографів
ТОП 100 фотографій
Картина дня
Ще
Про проект
День з фотограферс
Коментарі
Pro
Вхід
Реєстрація
Nata
Дніпро
27,4
тис.
Рейтинг
15,2
тис.
Перегляди
34 В обраних
Написати листа
Профіль
Фотографії
193
Блог
0
Обрані
74
Коментарі
9142
0
Nata:
Грано показано прості квіточки. Вони в житті гірше виглядають, ніж на фото. Ви з них зробили красунь :-)
10 січня '20, 13:53
0
Nata:
ТЕж дуже гарно. Гарна компановка і цікаво в такій обробці.
10 січня '20, 13:52
0
Nata:
Чудовов в цій обробці.
10 січня '20, 13:51
0
Nata:
ДУЖЕ-ДУЖЕ класно в чб.
10 січня '20, 13:50
0
Nata:
Клас. Я так багато напропускала :-( Потроху все роздивлюсь.
10 січня '20, 13:50
+1
Nata:
Цх ти! Класне ДУЖЕ за змістом фото! Я теж за основний варіант.
10 січня '20, 13:48
+1
Nata:
Дякую, Іро. Був чудовий день. Я люблю штормові дні на морі і в горах. Будуть ще фото того дня.
10 січня '20, 13:44
0
Nata:
Дякую, пане Олександре. Відремонтували комп, поставили нову операціонку і в ній новішу версію ФШ і мені здалося, що обробилось краще. Якщо це справді від цього залежить, то це мене не дуже радує. Бо виходить, що не у фотографії справа, а в тому, яка в тебе комп"ютеран техніка. :-)
10 січня '20, 13:29
0
Nata:
Дякую, пане В"ячеславе! В мене багато фото того дня. Ще буду показувати. Відмітила що в той день кадри вийшли мабуть найякісніші за всі часи зйомки цією мильничкою. А день був такий - були дуже потужні кучові хмари, які вітер гнав і періодично виглядало сонечко, та в небі з"являлись ділянки чистого неба. Тобто контрасного жорсткого світла не було. Час зйомки 9.30 ранку. На морі тоді був шторм, ніхто нікуди не біг і я мала час трохи познімати :-)
А дорога ця справді веде до церкви, але церкву збудували значно пізніше, ніж з"явилась ця дорога. За України по цій дорозі тільки пішоходи ходили - в ліс, на прогулянку, ранкові пробіжки. А зараз, я дивилась в Мережі, там гасають автівки і все вже самі розумієте як :-(
10 січня '20, 13:07
0
Nata:
Однозначно!
10 січня '20, 12:37
0
Nata:
Завжди , коли сніжок притрусить несильно, залишки кольору в лісі починають красиво грати на його тлі. Подобається.
10 січня '20, 13:42
0
Nata:
Яка ж класна і цікава місцина. Дуже гарно показали. З чоловіком довго роздивлялись, обговорювали і вирішили, що ми б тут погодились жити :-):-)
10 січня '20, 13:37
0
Nata:
Підтримую кроп.
10 січня '20, 13:32
0
Nata:
В мене вчора закінчились "патрони" ( оцінки) :-) ДУже своєрідна, але художня світлина. От такого типу фото можна вставляти в рамочки і вони будуть виглядати як картина.
10 січня '20, 13:31
+1
Nata:
Яка КРАСА! Крім чудового показу прекрасного краєвиду унікальної природи, Ви нас перенесли у часи 16-17 сторічч - в часи розквіту торгівлі, піратства і Відродження :-) Саме такий присмак залишається від перегляду фото.
10 січня '20, 13:25
0
Nata:
ТАкий тільки подивиться- і ворог тікає :-)
ДУже подобається як знято. І побудова кадру, і по кольору все склалось, і про фактурність вище сказали.
Як варіант
10 січня '20, 12:35
0
Nata:
ДУЖЕ гарний кадр.
10 січня '20, 12:32
0
Nata:
Люблю, коли тварин отак крупно показують. Поважна киця!
10 січня '20, 12:31
0
Nata:
Напижився:-)
10 січня '20, 12:29
0
Nata:
Добре, Дмитре! Але питання - чого в чб?
10 січня '20, 12:28
← Ctrl
Попередня
Наступна
Ctrl →
Страницы:
...
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
...
← Попередня
Наступна →
Вхід на сайт
Реєстрація
→
Увійти
або
Увійти через Facebook
Увійти через Google
Нагадати пароль
Активація акаунту
Nata