Стрічка
Галерея
+52
Топ
ТОП 100 фотографів
ТОП 100 фотографій
Картина дня
Ще
Про проект
День з фотограферс
Коментарі
Pro
Вхід
Реєстрація
Nata
Дніпро
27,4
тис.
Рейтинг
15,2
тис.
Перегляди
34 В обраних
Написати листа
Профіль
Фотографії
193
Блог
0
Обрані
74
Коментарі
9142
0
Nata:
ДУЖЕ подобається основне фото!
Що стосується тих, що зі шпагатом - вони теж чортовське цікаві, дуже. Але я б поварила того, хто ВАс знімав :-) Міг би деякі деталі в кадр не брати :-)
26 березня '20, 13:17
0
Nata:
Іро, я б в кольоровому варіанті залишила б вертикальний кадр і відрізала б вікно, яке праворуч. Показую кадрування на чб варіанті - , бо кольорове фото порізати не можу А Ви вже в кольорі самі подивіться. А в повному кадрі - то - чб.
26 березня '20, 13:13
0
Nata:
Дякую, Іро. Я теж люблю.
26 березня '20, 13:07
0
Nata:
Дякую, пане Юріє! Мені ДУЖЕ сподобалась ця Ваша світлина. Я там під світлиною написала.
26 березня '20, 12:58
0
Nata:
Гарний кадр! Уявляю, як важко в динамічному дійстві вичленити композиційно-правильний момент і зупнити його в кадрі. Тут вийшло.
26 березня '20, 13:06
0
Nata:
КЛасно. ПОдобається!
26 березня '20, 13:03
0
Nata:
КЛас! ДУЖЕ подобається! Атмосфера... Тут згадували кіно, так таки так - є щось кіношне. При чому можу назвати не один фільм, який напрошується як асоціація..І мені подобається колір ! ЧБ теж по своєму гарне і цікаве, але я тут все ж бачу колір...
26 березня '20, 13:02
0
Nata:
ТАкий свіжий-свіжий знімок.... Гарна композиція, чудова деталізація на пп, стан природи прекрасний - що ще треба? :-)
26 березня '20, 12:56
0
Nata:
Ух ти! З таким підходом до показу цієї істоти Ви, Олександре, перенесли нас в її світ, на рівень, де вона мешкає. Я маю на увазі крупність плану. І ДУЖЕ якісно і хужожньо водночас.
26 березня '20, 12:50
0
Nata:
ДУЖЕ гламурно знято!
26 березня '20, 12:45
0
Nata:
Боже ж мій, як красиво!
26 березня '20, 12:45
0
Nata:
ДЯкую, пане В"ячеслвае. Ви тут бували?
19 березня '20, 16:17
0
Nata:
:-) Дякую, пане Ігоре. Цей похід був як раз ВІД моря. В гори. Жили ми біля моря, а сюди ходили " в похід" :-)
19 березня '20, 16:17
0
Nata:
Дякую Олю. Лезом по серцю :-(
19 березня '20, 16:14
0
Nata:
Ага, зрозуміла. Дкую щиро!
19 березня '20, 16:13
+1
Nata:
Що до складових, які забезпечують хітовість можна було б багато чого написати. Але не хочу :-) В мене СВОЇ критерії. :-)
19 березня '20, 16:10
0
Nata:
ДУже красиво. А оцінки в мене скінчились.
19 березня '20, 16:03
0
Nata:
:-) Назва посміхнула :-) Гарна світлина!
19 березня '20, 16:02
0
Nata:
Вау! ЧУдово!
19 березня '20, 16:00
0
Nata:
ДУЖЕ виразно і гарно!
19 березня '20, 16:00
← Ctrl
Попередня
Наступна
Ctrl →
Страницы:
...
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
...
← Попередня
Наступна →
Вхід на сайт
Реєстрація
→
Увійти
або
Увійти через Facebook
Увійти через Google
Нагадати пароль
Активація акаунту
Nata