Стрічка
Галерея
+59
Топ
ТОП 100 фотографів
ТОП 100 фотографій
Картина дня
Ще
Про проект
День з фотограферс
Коментарі
Pro
Вхід
Реєстрація
Nata
Дніпро
27,4
тис.
Рейтинг
15,2
тис.
Перегляди
34 В обраних
Написати листа
Профіль
Фотографії
193
Блог
0
Обрані
74
Коментарі
9142
0
Nata:
Силует островів праворуч нагадує пантеру. Подивилась Вашу підбірку про Шрі-ЛАнку . Чудові фото.
27 березня '20, 13:48
0
Nata:
Схоже слоник :-) Чудове фото.
27 березня '20, 13:46
0
Nata:
Хі, велетень і манюнька :-) Гарно придумали. Цю тему можна ще і ще обігрувати.
26 березня '20, 15:21
0
Nata:
Чудово!
26 березня '20, 15:20
0
Nata:
Дивне поєднання - у кадрі цих пам"ятників і церкви. Як наша історія ... всього намішано...
26 березня '20, 15:15
0
Nata:
:-) НА добре діло пішов!
26 березня '20, 15:12
0
Nata:
На таких красивих просторах і око і душа відпочиває...
26 березня '20, 15:09
0
Nata:
А я теж не дуже давно дізнадась з Інтернету, що в нас така краса є.
26 березня '20, 15:09
0
Nata:
Небо просто ВАХ!
26 березня '20, 15:07
0
Nata:
Аж серце зойкнуло! Нагадало, якісь моменти з мого власного прожитого життя. ДУЖЕ подобається.
26 березня '20, 15:07
0
Nata:
Як красиво вода збурилась. Прямо плетена косиця.. Як варіант, я б може от саме це і виділила
26 березня '20, 15:05
0
Nata:
Красиво!
26 березня '20, 15:03
0
Nata:
Ух ти! На прев"ю - ну чисто їжак! Якщо от так дивитись - то ЧИСТо іжачок!
26 березня '20, 15:01
0
Nata:
Актуально, як на сьогодні :-(
26 березня '20, 14:55
0
Nata:
Цікаво, гарно.
26 березня '20, 14:54
0
Nata:
Вишукано!
26 березня '20, 14:54
0
Nata:
Чудовий і чудово.
-
В нас мерія зарахувала котів до екосистеми міста, за що я ДУЖЕ вдячна мерові. Впеше в моєму житті влада, що пришла в 2014ому не байдужа до безхатніх тварин і багато для них зробила.
Зараз їм стає ще гірше. Люди на роботи не ходять і там де, колись їх підгодовували - вони голодують.
26 березня '20, 14:51
+1
Nata:
Чого? А мені цікаво - дівчина виглядає у вікно.. ТАк естетично когось чекає.... :-)
26 березня '20, 14:44
+1
Nata:
:-) А, ясно. Тоді це дуже не легко все прорахувати. Тоді забираю свої слова назад.
26 березня '20, 14:42
+1
Nata:
:-) Ой насмішила :-) Нема такого фотографа, яки би міг зробити з того, що в мене у дворі - конфетку :-) Правда, ми самі винні.
26 березня '20, 14:40
← Ctrl
Попередня
Наступна
Ctrl →
Страницы:
...
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
...
← Попередня
Наступна →
Вхід на сайт
Реєстрація
→
Увійти
або
Увійти через Facebook
Увійти через Google
Нагадати пароль
Активація акаунту
Nata