Стрічка
Галерея
+35
Топ
ТОП 100 фотографів
ТОП 100 фотографій
Картина дня
Ще
Про проект
День з фотограферс
Коментарі
Pro
Вхід
Реєстрація
Люлю _
Луцьк
240
Рейтинг
7,1
тис.
Перегляди
10 В обраних
Написати листа
Профіль
Фотографії
1
Блог
0
Обрані
21
Коментарі
455
Головна
›
Фотограф
›
Люлю _
›
Коментарі
›
0
Люлю _:
момент...++++))
19 січня '09, 15:34
0
Люлю _:
нра.... туманно..++
19 січня '09, 15:33
+3
Люлю _:
Фёдор Зотьев, написали ви гарно.. чуттєво.. і не погодитись з вами не можу... може доросту.. пойму знімок такого плану.. але нажаль не зараз..(
19 січня '09, 12:54
+4
Люлю _:
ІМО якшо цій фоті десь і є місце, то точно не на даному ресурсі. ніякої художньої цінності, ідеї, та навіть якості виконання не бачу.
рідко користуюсь правом мінусового голоса.. але....
19 січня '09, 11:44
+1
Люлю _:
в ФШ - Auto Levels.. (чуть менше жовтого і більше контрсту.. чуть)
а взагалі прикольна макрочка)
ліва верхня - "здаюсь"
ліва нижня "і чьо??"
весела бджілка)
19 січня '09, 12:51
-3
Люлю _:
мішає рука... а кольора, дівчина..образ.. +++)
19 січня '09, 11:46
0
Люлю _:
то шо модель прекрасна - ясно всім))))
кольорова гама ммм.. ніжно так..
і ці розмиті квіти (чи шо то там) на ПП.... люблю таке..... +++
18 січня '09, 11:36
+1
Люлю _:
*різкість тож прошла мимо(...*
глобальненько так...
18 січня '09, 1:45
0
Люлю _:
вах.... +++++
18 січня '09, 1:17
0
Люлю _:
обожнюю цей портрет. от тільки в мене він збережений в ядовито-зелених тонах...
18 січня '09, 0:46
0
Люлю _:
такий цікавий перевод в чб.. чи то обробка.. контарст такий..
правльна якась така фота) і ніжненько так... ++
мені ще так
17 січня '09, 23:09
0
Люлю _:
ой. не бачила. вони ж справді є уже на сайті окремо... тоді просто +++))
17 січня '09, 22:26
0
Люлю _:
клас... оці найбільш
але хочется всі окремо... кожна фота чудова..
17 січня '09, 22:21
0
Люлю _:
ніжність...
17 січня '09, 17:31
0
Люлю _:
О ДА..
17 січня '09, 15:25
+1
Люлю _:
а мені на лиці світла хочется...
17 січня '09, 15:24
+2
Люлю _:
повезло вашій мильниці.. в ваших руках вона себе відчуває просто таки зеркалкою..
17 січня '09, 15:01
0
Люлю _:
коли дивлячись на фото недоліків не бачиш, шукати їх і витувати з себе слова критики не варто.
нема шо сказати. ) гарно. змістовно
17 січня '09, 14:57
0
Люлю _:
ммм... прєлєсть)
17 січня '09, 14:39
+1
Люлю _:
тут би чуток видно було... чуток...
а взагалі - УХХ...+++
17 січня '09, 14:03
← Ctrl
Попередня
Наступна
Ctrl →
Страницы:
...
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
...
← Попередня
Наступна →
Вхід на сайт
Реєстрація
→
Увійти
або
Увійти через Facebook
Увійти через Google
Нагадати пароль
Активація акаунту
Люлю _