Стрічка
Галерея
+47
Топ
ТОП 100 фотографів
ТОП 100 фотографій
Картина дня
Ще
Про проект
День з фотограферс
Коментарі
Pro
Вхід
Реєстрація
Liubomyr Churevych
Івано-Франківськ
2,1
тис.
Рейтинг
763
Перегляди
1 В обраних
Написати листа
Профіль
Фотографії
21
Блог
0
Обрані
3
Коментарі
100
Головна
›
Фотограф
›
Liubomyr Churevych
›
Коментарі
›
0
Liubomyr Churevych:
такая погода в горах прибавляет адреналина)
23 липня '16, 20:31
0
Liubomyr Churevych:
Красиво!
23 липня '16, 20:21
0
Liubomyr Churevych:
Супер!!
23 липня '16, 20:21
0
Liubomyr Churevych:
Красиво!!
23 липня '16, 13:44
0
Liubomyr Churevych:
Не дарма заглянув у ваш профіль, чудові фото!
23 липня '16, 12:55
0
Liubomyr Churevych:
Спасибі за відгук!
23 липня '16, 11:57
0
Liubomyr Churevych:
Подобається!
23 липня '16, 11:54
0
Liubomyr Churevych:
СУПЕР!
23 липня '16, 11:28
0
Liubomyr Churevych:
Шикарне фото!
23 липня '16, 10:42
0
Liubomyr Churevych:
Красиво!
22 липня '16, 21:49
0
Liubomyr Churevych:
Спасибо
21 липня '16, 0:36
0
Liubomyr Churevych:
Хороше фото, але знаєте що б я до нього добавив(?)- натяк на локацію) (IMХО)
20 липня '16, 23:05
0
Liubomyr Churevych:
був би дизлайк, поставили б його,ваша думка, не заперечую, це був експеремент, вдалий чи ні незнаю, скоріше ні, але... в моїй спільноті вк люди це фото схавали, так знущання так це "UNREAL" але і тут люди оцінили, впевнений що осі ви не бачили мої фото, і просто проходили повз, а тут таке....
20 липня '16, 22:44
0
Liubomyr Churevych:
спасибі за відгук, але так чи інакше це фото має найбільше переглядів, і нехай) сам розумію що перебір, але оригінальне фото вас би не зацікавило, а я фотолюбитель, і завдяки вашим оцінкам/коментарям буду йти до досконалості)
20 липня '16, 22:31
-2
Liubomyr Churevych:
дякую за відгук.
19 липня '16, 23:12
+1
Liubomyr Churevych:
Красиво!
20 липня '16, 15:21
0
Liubomyr Churevych:
Неперевершено!
20 липня '16, 14:56
0
Liubomyr Churevych:
Смачні мабуть...... ех)
Хороша світлина
17 липня '16, 23:30
0
Liubomyr Churevych:
тиждень назад був біля вказівника "Шпиці 1км" але пройшов мимо, вже жалію...
17 липня '16, 23:12
0
Liubomyr Churevych:
Можливо з фотографів ніхто)
17 липня '16, 22:59
← Ctrl
Попередня
Наступна
Ctrl →
Страницы:
1
2
3
4
5
← Попередня
Наступна →
Вхід на сайт
Реєстрація
→
Увійти
або
Увійти через Facebook
Увійти через Google
Нагадати пароль
Активація акаунту
Liubomyr Churevych