Стрічка
Галерея
+52
Топ
ТОП 100 фотографів
ТОП 100 фотографій
Картина дня
Ще
Про проект
День з фотограферс
Коментарі
Pro
Вхід
Реєстрація
Лис Павло
Львів
57,9
тис.
Рейтинг
5,9
тис.
Перегляди
13 В обраних
Написати листа
Профіль
Фотографії
748
Блог
0
Обрані
29
Коментарі
211
Головна
›
Фотограф
›
Лис Павло
›
Коментарі
›
+1
Лис Павло:
Так є.
28 березня '17, 21:59
0
Лис Павло:
Яке було. Намагався точно передати те, що бачили очі.
26 березня '17, 20:47
0
Лис Павло:
Гарно вийшло. Вам вдалось "оживити" картинку людьми. В мене не виходило - довга витримка, та й щось мало в цей час тут людей проходило.
21 березня '17, 20:56
+1
Лис Павло:
Це сусідський кіт. Але іноді до нас заходить, хоч ми там не живемо, і приїжджаємо 1-2 рази в тиждень на село.
За зиму його добре відкормили.
15 березня '17, 20:11
0
Лис Павло:
Я в Одесі не був, але фото знаменитих одеських двориків бачив. Виглядає прикольно.
28 лютого '17, 20:54
0
Лис Павло:
Ваші також круті.
21 лютого '17, 19:05
+1
Лис Павло:
Сподівалась на щось смачненьке.
Але вона не голодна - біля магазину постійно сидить.
В нашому районі кожен собачка "кришує" якийсь магазинчик. Ледь не 90-ті :)
21 лютого '17, 17:20
0
Лис Павло:
Вчора сфотографував табличку.
Пише: "колиба з "накотом" з-під гори Форешек (копія)"
12 лютого '17, 16:50
0
Лис Павло:
Тільки із приманкою. Ці ж горішки :)
7 лютого '17, 15:01
0
Лис Павло:
Також такий варіант хороший!
5 лютого '17, 18:44
-1
Лис Павло:
Дякую.
Там було погане освітлення, і сніг вийшов жовто-зеленим. Прийшлось перевести у синє ч/б.
1 лютого '17, 20:35
0
Лис Павло:
Ваш варіант також непоганий.
31 січня '17, 21:03
+1
Лис Павло:
Так, Союз був не життєздатним.
СССР дуже відставав від західних країн за рівнем життя. Моїй бабці повезло у 1990 році поїхати на місяць у Канаду.
То я добре знаю що вона тоді привезла (одяг, техніка) і пам'ятаю її спогади і відгуки.
Якщо коротко, то казала: "це є небо і земля". Настільки великою була різниця.
Розказувала, як гудів літак, який летів у Москву зі Львова, і наскільки комфортабельнішим був літак у Канаду. Яку їжу подавали у нас в аеропорту, і там.
Вже тоді у них були супермаркети, якісні відеокамери, відеомагнітофони, праски із відпарювачами, модний одяг.
26 січня '17, 21:40
0
Лис Павло:
До речі, якщо не помиляюсь, він ще 14 січня о 12.40 відправиться із Головного вокзалу у Львові до Брюхович.
9 січня '17, 18:21
+1
Лис Павло:
Ви ще гудка не чули :)
А все разом - незабутнє враження.
9 січня '17, 18:20
0
Лис Павло:
Не знаю, як фото передало, але вживу виглядає дуже круто.
9 січня '17, 18:03
0
Лис Павло:
В мене асоціації із фільмами про ковбоїв.
9 січня '17, 18:00
+1
Лис Павло:
Це реклама :)
7 січня '17, 16:31
0
Лис Павло:
Дякую!
7 січня '17, 14:22
0
Лис Павло:
Взаємно!
Всіх благ!
6 січня '17, 16:37
← Ctrl
Попередня
Наступна
Ctrl →
Страницы:
...
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
← Попередня
Наступна →
Вхід на сайт
Реєстрація
→
Увійти
або
Увійти через Facebook
Увійти через Google
Нагадати пароль
Активація акаунту
Лис Павло