Стрічка
Галерея
+47
Топ
ТОП 100 фотографів
ТОП 100 фотографій
Картина дня
Ще
Про проект
День з фотограферс
Коментарі
Pro
Вхід
Реєстрація
Лис Павло
Львів
57,9
тис.
Рейтинг
5,9
тис.
Перегляди
13 В обраних
Написати листа
Профіль
Фотографії
748
Блог
0
Обрані
29
Коментарі
211
Головна
›
Фотограф
›
Лис Павло
›
Коментарі
›
0
Лис Павло:
Я тоді зробив ще декілька фото, згодом викладу на сайт.
Як штатив використовував китайську копію горілаподу і 3D голову на нього.
Він виявився у цьому випадку зручнішим, ніж класичні штативи: я з ним вночі знімав внизу з Ратуші. Звичайні штативи не давали змоги "дотягнутись".
Тільки постійно треба тримати за ремінець фотік, щоб не впав.
29 травня '16, 11:52
0
Лис Павло:
Це на "Ніч у Львові" впускали до 23:00, це десь у грудні було.
Хоча взимку, якщо не помиляюсь, на Ратушу впускають до 18:00 - 19:00, і можна також встигнути, бо швидко темніє.
28 травня '16, 23:40
0
Лис Павло:
Дякую.
28 травня '16, 15:18
0
Лис Павло:
Дякую.
24 травня '16, 9:54
0
Лис Павло:
Радий, що згодилась порада.
24 травня '16, 8:44
0
Лис Павло:
Напевне бджола тільки вийшла на "роботу". Є в мене фото і з пилком на ногах комахи.
Може колись скину, але там трошки фон строкатий.
24 травня '16, 8:42
+2
Лис Павло:
Я десь годину фоткав.
Але під час такої фотосесії, зрозумів, що із комахами потрібно спеціально ставити високе ISO (десь 400 навіть на сонці). Це дасть коротку витримку при режимі пріоритет діафрагми. Інакше важко чітке зображення отримати.
23 травня '16, 23:41
0
Лис Павло:
Дякую.
22 травня '16, 18:52
0
Лис Павло:
Точно, я одразу не побачив :(
11 травня '16, 22:25
0
Лис Павло:
Дякую.
Небо виглядає нереалістично синім, але воно дійсно таким сьогодні було.
8 травня '16, 20:08
0
Лис Павло:
Комунальні служби допомогли :)
30 квітня '16, 11:34
← Ctrl
Попередня
Наступна
Ctrl →
Страницы:
...
6
7
8
9
10
11
← Попередня
Наступна →
Вхід на сайт
Реєстрація
→
Увійти
або
Увійти через Facebook
Увійти через Google
Нагадати пароль
Активація акаунту
Лис Павло