Стрічка
Галерея
+54
Топ
ТОП 100 фотографів
ТОП 100 фотографій
Картина дня
Ще
Про проект
День з фотограферс
Коментарі
Pro
Вхід
Реєстрація
kirya
Чернівці
6,5
тис.
Рейтинг
12,4
тис.
Перегляди
26 В обраних
Написати листа
Профіль
Фотографії
95
Блог
0
Обрані
49
Коментарі
571
Головна
›
Фотограф
›
kirya
›
Коментарі
›
0
kirya:
напевне, потрібно хоча б декілька фото виставити..;)
пс. погано просиш:))
17 травня '10, 19:38
0
kirya:
в якому смислі?
26 квітня '10, 17:38
0
kirya:
дякую, приємно!
26 квітня '10, 16:33
0
kirya:
пишіть шось!!!плз
хочеться знати більше шо не так;)
26 квітня '10, 15:49
0
kirya:
в твоєму стилі..
тобто кльово)
17 травня '10, 15:24
0
kirya:
емоції дуже добре зловили і показали
17 травня '10, 15:19
0
kirya:
дякую всім!
17 травня '10, 15:00
0
kirya:
відчувається. ше не по літньому, прохолодно.
кльово короче
17 травня '10, 14:45
0
kirya:
просто і чудово
15 травня '10, 15:36
0
kirya:
класс!!!
15 травня '10, 15:35
0
kirya:
=)
5 травня '10, 16:14
0
kirya:
дуже приємно!! дякую!
5 травня '10, 12:51
0
kirya:
класс! мощно!
приємно шо профі не тільки з Києва(в основному)..:)
5 травня '10, 0:46
0
kirya:
сподобалось
5 травня '10, 0:42
0
kirya:
кльово! окуляри перекошені сподобались
4 травня '10, 11:02
+1
kirya:
та тут якби ВСЕ прекрасно!!!
4 травня '10, 1:41
0
kirya:
ти про себе?:):):)
26 квітня '10, 16:37
0
kirya:
і цієї дівчини добре виходить передавати емоції.
у тебе-показати=)
26 квітня '10, 16:35
0
kirya:
позитивний кадр!
26 квітня '10, 15:23
0
kirya:
!!
26 квітня '10, 14:39
← Ctrl
Попередня
Наступна
Ctrl →
Страницы:
...
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
...
← Попередня
Наступна →
Вхід на сайт
Реєстрація
→
Увійти
або
Увійти через Facebook
Увійти через Google
Нагадати пароль
Активація акаунту
kirya