Стрічка
Галерея
+51
Топ
ТОП 100 фотографів
ТОП 100 фотографій
Картина дня
Ще
Про проект
День з фотограферс
Коментарі
Pro
Вхід
Реєстрація
Ірина Кулікова
Первомайськ
333,6
тис.
Рейтинг
68,6
тис.
Перегляди
68 В обраних
Написати листа
Профіль
Фотографії
3211
Блог
1
Обрані
68
Коментарі
20381
0
Ірина Кулікова:
Оце так оптика! В руках бравого фотографа!
вчора, 23:48
0
Ірина Кулікова:
Була перед цим. Все навпаки. )) Я теж очікувала чогось страшного, але не трапилось. )
Дякую, Вікторе!
вчора, 19:18
-1
Ірина Кулікова:
Приємно, дякую!
23 червня, 21:15
-1
Ірина Кулікова:
Думаєш..? А я пхала в кадр це поруччя.. Бо воно мене за геометрією грало з верхнім обрисом хмари..
23 червня, 21:15
0
Ірина Кулікова:
Дякую Вам! Приємно, що є, хто розуміє моє бачення :)
вчора, 17:23
+1
Ірина Кулікова:
Дякую :)
вчора, 15:36
+2
Ірина Кулікова:
Хто куди дивиться.. Ти дивишся на дупці. Я - в очі))
Дякую тобі :)
вчора, 15:33
+1
Ірина Кулікова:
Мені цей кадр здавався менш ефектним)
Я спецом ходила там кругами, щоб створити геометрію))
вчора, 15:27
+1
Ірина Кулікова:
Блиск свічок, очей та посмішки)
вчора, 15:35
0
Ірина Кулікова:
Так ретельно мінусували мене, що не помітили, що й тебе прихватили))
вчора, 15:31
0
Ірина Кулікова:
О, то тоді і я сфоткала бобра. Бо мені сказали, що то, може, нутрія.. Дякую, Олександре! Гарний кадр!
вчора, 15:29
0
Ірина Кулікова:
Який милий! Це бобер чи андатра - нутрія?
вчора, 15:15
0
Ірина Кулікова:
Фотограф в ролі Султана.. :) Майже)
Гарно!
вчора, 15:17
0
Ірина Кулікова:
Кульбабка, як ефекти в дискотеці)) (Це кульбабка, як тло? :)
вчора, 15:14
+1
Ірина Кулікова:
Лангуст)
вчора, 15:11
0
Ірина Кулікова:
Хороший екземпляр)
23 червня, 23:11
0
Ірина Кулікова:
Гарний котик. Вушка, як в рисі.. Співчуваю. 17 років - ціла епоха..
23 червня, 20:49
+1
Ірина Кулікова:
Ця ще цікавіша!
23 червня, 20:48
+1
Ірина Кулікова:
А мені, якраз передній: те, що Ви відрізали праворуч))
Насправді, мені подобається весь кадр, цікаво відчувати себе в ньому,
23 червня, 20:46
-2
Ірина Кулікова:
Дуже гарний кадр! Шкода, що небо виглядає брудним.. Чи шум, чи кольоровий шум.. Хочеться почистити..
23 червня, 20:44
← Ctrl
Попередня
Наступна
Ctrl →
Страницы:
1
2
3
4
5
6
...
← Попередня
Наступна →
Вхід на сайт
Реєстрація
→
Увійти
або
Увійти через Facebook
Увійти через Google
Нагадати пароль
Активація акаунту
Ірина Кулікова