Стрічка
Галерея
+47
Топ
ТОП 100 фотографів
ТОП 100 фотографій
Картина дня
Ще
Про проект
День з фотограферс
Коментарі
Pro
Вхід
Реєстрація
Ірина Кулікова
Первомайськ
333,8
тис.
Рейтинг
68,6
тис.
Перегляди
68 В обраних
Написати листа
Профіль
Фотографії
3211
Блог
1
Обрані
68
Коментарі
20381
0
Ірина Кулікова:
Бобер? А я роздивлялася, не могла впізнати тваринку)
12 грудня '25, 22:01
+4
Ірина Кулікова:
Взагалі, питання було до світлини ось в цій частині.
Але тепер, я зрозуміла, питань нема. І не буде. Залишайтеся зі своїми чоловічими образами.
12 грудня '25, 21:58
+2
Ірина Кулікова:
"Закони фотограмметрії" знов?
12 грудня '25, 20:49
0
Ірина Кулікова:
Дякую! :)
12 грудня '25, 19:55
+1
Ірина Кулікова:
Дуже гарно!
11 грудня '25, 23:16
0
Ірина Кулікова:
Красені!
"Лосі", скаже МАN))
11 грудня '25, 21:47
0
Ірина Кулікова:
Рибалки та риба)
11 грудня '25, 21:36
0
Ірина Кулікова:
Точно! Підходить! Дякую.
10 грудня '25, 23:43
0
Ірина Кулікова:
Вони живі :)
Дякую, пані Людмило, що завітали і приділили увагу. :)
10 грудня '25, 23:43
0
Ірина Кулікова:
Отаке було, може, так, і краще..
10 грудня '25, 21:02
+1
Ірина Кулікова:
Розцілувала б вас обох)
А в нас ось такий є милота https://youtube.com/short s/yjyIJCrmoIA? si=pFGH6vR c0zHa4Nyc
Але він в безпеці, здоровий, нічого йому не загрожує. Не так, як птахам в Україні..
10 грудня '25, 20:54
0
Ірина Кулікова:
Дякую :)
10 грудня '25, 18:40
-1
Ірина Кулікова:
А це і моє місто теж. :) І я не давала приводів думати про погане :)
https://photographers.ua/ photo/harkiv-speka-lipen- 1186226/
9 грудня '25, 19:01
0
Ірина Кулікова:
Навіщо дякувати за любов..
9 грудня '25, 15:29
0
Ірина Кулікова:
"Немає соромних питань", - цитата від моєї викладачки з бухгалтерії.
При всьому тому, я в таких випадках таки намагаюсь виправити перспективу. Мистецтво є мистецтво. Фото - теж.. ;) ;)
9 грудня '25, 15:26
-1
Ірина Кулікова:
Це ж треба.. А я, дурна, виправляю... Зайву роботу роблю..
9 грудня '25, 1:19
0
Ірина Кулікова:
А, то обрій не під впливом алкоголю нахилився..))
А Тернопіль і кава там : згодна з Вами.
9 грудня '25, 1:06
0
Ірина Кулікова:
Я на роботу камеру не беру з собою. Тільки телефон в кишені. А це я бігла з роботи на електричку. Дякую!
9 грудня '25, 15:24
0
Ірина Кулікова:
Браво!
9 грудня '25, 0:29
+1
Ірина Кулікова:
Добре підглядаєте)
9 грудня '25, 0:29
← Ctrl
Попередня
Наступна
Ctrl →
Страницы:
...
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
...
← Попередня
Наступна →
Вхід на сайт
Реєстрація
→
Увійти
або
Увійти через Facebook
Увійти через Google
Нагадати пароль
Активація акаунту
Ірина Кулікова