Стрічка
Галерея
+46
Топ
ТОП 100 фотографів
ТОП 100 фотографій
Картина дня
Ще
Про проект
День з фотограферс
Коментарі
Pro
Вхід
Реєстрація
Igor Melika
Мукачево
40,9
тис.
Рейтинг
37,1
тис.
Перегляди
101 В обраних
Написати листа
Профіль
Фотографії
406
Блог
0
Обрані
0
Коментарі
592
Головна
›
Професійний фотограф
›
Igor Melika
›
Коментарі
›
+1
Igor Melika:
Соглашусь на такой вариант:
3 лютого '10, 12:05
0
Igor Melika:
Линии, формы, тональные массы - всё это гармонично заполнило пространство кадра.
20 січня '10, 9:45
0
Igor Melika:
Холодно и величественно! Можно полюбопытствовать, какая здесь выдержка?
19 січня '10, 9:56
+1
Igor Melika:
Константина Крыжицкого напомнило. Или даже Поленова Василия :)
Колоритно!
12 січня '10, 9:25
0
Igor Melika:
Рік Новий - казковий час!
Хай здивує щастям Вас
Рік добра і рік кохання.
Тож приймайте привітання:
Будьте добрі та здорові,
Побажаємо любові,
Світла й радощів багато,
Щоб життя було, як свято!
З наступаючим Новим роком та Різдвом Христовим!
30 грудня '09, 10:16
0
Igor Melika:
Потеряна всякая надежда... Хороший кадр!
29 грудня '09, 9:22
0
Igor Melika:
„За гуцулським календарем, зима починаєтси 21 просинця (грудня). Кажут, шо сего місяця грудня земня грудов цеконієт. А ключі від зими маєт лиш Сєт. Николай. Єк потрєсе вин свойов сідов бородов, то видразу посідіют усі ліси і дахє на хатах, а цілий світ побіліє, єк полотно”.
(Петро Шекерик-Доників: „Рік у вірування гуцулів”)
І хоча до початку календарної зими залишилось декілька днів, я вирішив заздалегідь навідати володіння Св. Миколая, заодно перевірити як просуваються у нього справи і наскільки він готовий трусити тією «сідов бородов». Шість моїх друзів, фото-колег, виявили бажання приєднатися до пошуку зимового царства маршрутом: с.Лазещина – г.Верх-Дебрі (1237 м) – г.Під-Бердя (1387 м) – г.Кукул (1539 м) – ур.Бескид – с.Лазещина. Протяжність маршруту 29 км.
В Карпатах ми провели всього два дні. Але за цей короткий період ми на 100% переконалися, що Св. Миколай вже міцно тримає в руках ключі від зими. Як малі діти ми не могли натішитись як на очах сідіють ліси, а земля вкривається м’якою білосніжною ковдрою. Сніг ішов впродовж двох днів, безперервно. Мороз (-12) аж тріщав під ногами. А коли закінчувалась фотоосесія, ми всі вмощувались біля теплої печі і спостерігали зимову казку через вікно вівчарської колиби.
Не вдаючись в деталі, вважаю, що світлини найкраще розкажуть про цю дивовижну зимову мандрівку. З вітанням із Карпат!
http://www.photographic.c om.ua/gallery/photo.aspx? id=169097&key=405859&ref =author
http://www.photographic.c om.ua/gallery/photo.aspx? id=169098&key=745940&ref= author
http://www.photographic.c om.ua/gallery/photo.aspx? id=169099&key=594086&ref= author
http://www.photographic.c om.ua/gallery/photo.aspx? id=169100&key=9415&ref=au thor
http://www.photographic.c om.ua/gallery/photo.aspx? id=169101&key=94115&ref=a uthor
14 грудня '09, 10:01
0
Igor Melika:
Я буду жити спогадом про Вас!
Озвіться, скелі, небо, хмари, тиша,
Яка в собі красу цих гір колише,
Над котрими не владний навіть час.
Цю музику землі хіба збагнеш?!
Та в дивовижній гамі кольоровій
Звучить природи величаве слово, -
Адже красі земній немає меж.
(Коваль Г. )
11 грудня '09, 9:36
0
Igor Melika:
думаешь, я меньше..? :)
2 грудня '09, 15:55
+1
Igor Melika:
Того ж дня:
http://www.photographic.c om.ua/gallery/photo.aspx? id=167328&key=593344&ref =author
http://www.photographic.c om.ua/gallery/photo.aspx? id=167330&key=243446&ref= author
19 листопада '09, 11:23
0
Igor Melika:
Никакая фототехника не в состоянии полностью передать динамический диапазон подобного утра. Это надо созерцать воочию :)
23 жовтня '09, 10:19
0
Igor Melika:
Андрей М., наверное имел ввиду, что эффектно смотрится :))
22 жовтня '09, 10:50
+1
Igor Melika:
Чем не Карпаты? :))
16 жовтня '09, 16:24
0
Igor Melika:
Да вот, две недели тому назад релаксировал в Карпатах:
http://www.photographic.c om.ua/gallery/photo.aspx? id=164459&key=599454&ref =author
http://www.photographic.c om.ua/gallery/photo.aspx? id=164461&key=599459&ref= author
15 жовтня '09, 11:06
0
Igor Melika:
Вполне возможно
15 жовтня '09, 11:03
+2
Igor Melika:
Він так любив дивится на гори,
І не лише на гори – і їх бентежні душі.
Ну а вони, поклавши чола скель високих
На гребені хмарин, ледь чутно розмовляли.
І він вдивлявсь туди, за синій обрій,
Звідкіль щодня в цей край котилося світило.
І каравани гір спливали в небо
І він за ними йшов назустріч сонцю.
Григорій Коваль ©
13 жовтня '09, 14:06
0
Igor Melika:
... а також Пилипця і взагалі Міжгірщини.
5 жовтня '09, 16:44
+2
Igor Melika:
скорее ПРЕДЗАКАТНО :)
5 жовтня '09, 11:22
0
Igor Melika:
ого, почти Мачу-Пикчу :)
27 вересня '09, 23:05
0
Igor Melika:
Спасибо ребята!
27 вересня '09, 22:45
← Ctrl
Попередня
Наступна
Ctrl →
Страницы:
...
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
...
← Попередня
Наступна →
Вхід на сайт
Реєстрація
→
Увійти
або
Увійти через Facebook
Увійти через Google
Нагадати пароль
Активація акаунту
Igor Melika