Стрічка
Галерея
+49
Топ
ТОП 100 фотографів
ТОП 100 фотографій
Картина дня
Ще
Про проект
День з фотограферс
Коментарі
Pro
Вхід
Реєстрація
Євген Новосад
Івано-Франківськ
2,6
тис.
Рейтинг
470
Перегляди
1 В обраних
Написати листа
Профіль
Фотографії
35
Блог
0
Обрані
6
Коментарі
228
Головна
›
Фотограф
›
Євген Новосад
›
Коментарі
›
0
Євген Новосад:
Так. На Дністрі.
7 січня '12, 11:03
0
Євген Новосад:
Знімаю тільки природу..))
7 січня '12, 10:33
0
Євген Новосад:
Значить,- відберу уних кусок хліба..))))
7 січня '12, 9:58
0
Євген Новосад:
Ого..
4 січня '12, 9:33
0
Євген Новосад:
Це я ніби уже раніше бачив.
4 січня '12, 9:14
0
Євген Новосад:
Здорово!! А от з наметом не все зрозумів. На платформі?
4 січня '12, 8:56
0
Євген Новосад:
Ні, - лютий 2011 р. Метою була обсерваторія на Попі Івані. Хотів побачити Білого Слона у всій красі і того разу таки вдалось. Ще покажу.
4 січня '12, 7:34
0
Євген Новосад:
Якщо придивитись, то вдалині видно Чивчин, а за ним уже зовсім недалеко румунський кордон і румунські ж Карпати.
3 січня '12, 22:01
0
Євген Новосад:
Так з південної сторони закінчується Чорногірський хребет.
3 січня '12, 22:00
0
Євген Новосад:
Хороший ракурс!! А в іншу сторону мав би бути не менш цікавим.
3 січня '12, 22:06
0
Євген Новосад:
Враження подвійне. Трава з інеєм забирає на себе майже всю увагу, хоча достоїнство знімка в іншому. Сподіваюсь,- Ви ще покажете інший варіант.
3 січня '12, 16:35
0
Євген Новосад:
Більшість людей мають цілком інше уявлення про рай, хоча це зовсім не применшує достоїнств знімка.
3 січня '12, 16:29
+1
Євген Новосад:
"..мороз малює мертві квіти.." це з пісні.
2 січня '12, 6:32
0
Євген Новосад:
В такому разі - хата Борскані. Баба Яга мешкає десь у середній смузі Росії.))))
2 січня '12, 6:30
0
Євген Новосад:
Сиротинка..)))
2 січня '12, 6:27
+2
Євген Новосад:
Гріються на люку, бідоськи.
1 січня '12, 16:18
0
Євген Новосад:
Потужно!!!!
30 грудня '11, 23:49
0
Євген Новосад:
Вітаю усіх із Новим роком!! На жаль не зумів викласти фото, яке планував,-не влазить, а стиснути не умію як слід.
30 грудня '11, 23:42
0
Євген Новосад:
І Вам усіляких гараздів!!
30 грудня '11, 15:31
0
Євген Новосад:
..І відсутність дір. )))))))))))
30 грудня '11, 15:30
← Ctrl
Попередня
Наступна
Ctrl →
Страницы:
...
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
← Попередня
Наступна →
Вхід на сайт
Реєстрація
→
Увійти
або
Увійти через Facebook
Увійти через Google
Нагадати пароль
Активація акаунту
Євген Новосад