Стрічка
Галерея
+44
Топ
ТОП 100 фотографів
ТОП 100 фотографій
Картина дня
Ще
Про проект
День з фотограферс
Коментарі
Pro
Вхід
Реєстрація
Gregori Yakimchuk
Індіанаполіс
19,9
тис.
Рейтинг
7,3
тис.
Перегляди
2 В обраних
Написати листа
Профіль
Фотографії
219
Блог
0
Обрані
7
Коментарі
4341
0
Gregori Yakimchuk:
А літом тут напевне не одну чарку перехилили?
24 грудня '25, 17:46
0
Gregori Yakimchuk:
https://uk.wikipedia.org/ wiki/%D0%A1%D0%BF%D0%BE%D 1%81%D1%96%D0%B1_%D0%B6%D 0%B8%D1%82%D1%82%D1%8F_%D 1%96_%D0%BA%D1%83%D0%BB%D 1%8C%D1%82%D1%83%D1%80%D0 %B0_%D0%B0%D0%BC%D1%96%D1 %88%D1%96%D0%B2 Більше про Амишів можна прочитати тут (українською мовою)
24 грудня '25, 17:42
0
Gregori Yakimchuk:
Дякую, Олександре. В нас час таке бачити та ще й в Америці, спочатку й мені було неймовірно цікаво, а тепер вже зазвичай, хоча з інших штатів приїзжають в нашу місцевість подивитись на життя Амишів.
24 грудня '25, 17:35
0
Gregori Yakimchuk:
Прекрасно
24 грудня '25, 4:28
0
Gregori Yakimchuk:
А я подумав що це авто портрет. Гарно.
23 грудня '25, 20:52
0
Gregori Yakimchuk:
Вітаю з Днем народження
23 грудня '25, 20:27
0
Gregori Yakimchuk:
Мені теж подобаєтья...
23 грудня '25, 20:24
0
Gregori Yakimchuk:
Файно.
23 грудня '25, 1:22
0
Gregori Yakimchuk:
Краса...
23 грудня '25, 1:21
0
Gregori Yakimchuk:
Цікаво...
23 грудня '25, 1:19
0
Gregori Yakimchuk:
Хтось читає Біблію, щоб знати минуле і майбутнє, а хтось читає Дарвіна і слухає Висоцького... Ну а світлина КЛАС!
23 грудня '25, 1:18
0
Gregori Yakimchuk:
Не погано...
22 грудня '25, 20:25
+1
Gregori Yakimchuk:
Це точно, але це в них тільки зоінішність все так, ну і старше покоління ще дотримується, а молодь вже вся з мобілками, хоча на "багах" їздять всі. В нашій ерії їх багато, і всі вони живуть не в містах, а на фармах.
22 грудня '25, 20:20
0
Gregori Yakimchuk:
Дякую.
22 грудня '25, 16:41
+3
Gregori Yakimchuk:
Амиші прибули в Америку в кілька хвиль міграції, починаючи з перших поселень у Пенсільванії у 1720-х роках (хоча почали прибувати дещо раніше) після розколу в Європі в 1693 році, коли їх заснував Якоб Амманн, і вони шукали релігійного притулку від переслідувань у Швейцарії та Німеччині, оселяючись переважно в Ланкастер, Пенсильванія та інших штатах США. Вони не користуються електроенергією, телефонами, автомобілями, їздять на кінських повозках, та велосипедах. хоча деякі мали телефонні будки на вулиці, звідки могли подзвонити, зараз багато з них мають мобільники, а також дехто має сонячні батареї, але це коли в нього є бізнес. приблизно 5-6 миль від нас є магазин, власником якого є амиш, де ціни на продукти на багато нижчі. Займаються землеробством, та столярством.
22 грудня '25, 12:49
0
Gregori Yakimchuk:
Та от з дочкою розмовляю, яка живе в Бродах, так вона каже, що снігу немає.
22 грудня '25, 12:35
0
Gregori Yakimchuk:
Штати Індіана, Мічіган, Огайо, Пенсільванія. Приїзжай в Індіану, повожу по цікавих місцях.
22 грудня '25, 8:50
0
Gregori Yakimchuk:
Гарний потічок...
22 грудня '25, 13:00
+1
Gregori Yakimchuk:
Як же гарно...
22 грудня '25, 6:44
0
Gregori Yakimchuk:
Якщо в форматі портретному, то вже хоча б так...
22 грудня '25, 6:42
← Ctrl
Попередня
Наступна
Ctrl →
Страницы:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
...
← Попередня
Наступна →
Вхід на сайт
Реєстрація
→
Увійти
або
Увійти через Facebook
Увійти через Google
Нагадати пароль
Активація акаунту
Gregori Yakimchuk