Стрічка
Галерея
+59
Топ
ТОП 100 фотографів
ТОП 100 фотографій
Картина дня
Ще
Про проект
День з фотограферс
Коментарі
Pro
Вхід
Реєстрація
Gennadiy
Полтава
11,1
тис.
Рейтинг
16,8
тис.
Перегляди
30 В обраних
Написати листа
Профіль
Фотографії
80
Блог
0
Обрані
22
Коментарі
730
Головна
›
Фотограф
›
Gennadiy
›
Коментарі
›
0
Gennadiy:
благодарю
22 березня '11, 15:29
0
Gennadiy:
спасиб
21 березня '11, 11:23
0
Gennadiy:
рад, что улыбнуло)
19 березня '11, 0:00
0
Gennadiy:
:-)
14 березня '11, 20:38
0
Gennadiy:
спасиб:)
11 березня '11, 21:32
0
Gennadiy:
оч. приятно, спасиб.
11 березня '11, 19:39
0
Gennadiy:
спасибо!!!
11 березня '11, 19:38
0
Gennadiy:
благодарю!!!
11 березня '11, 19:37
0
Gennadiy:
спасибо
11 березня '11, 15:51
0
Gennadiy:
на власні очи переконався, що оси можуть бути такими жадібними до їжі, нажаль не зміг передати це в повній мірі.
6 березня '11, 20:56
0
Gennadiy:
Thank you
21 березня '11, 11:01
0
Gennadiy:
спасибо! очень радует, что понравилось!
19 березня '11, 1:25
0
Gennadiy:
Сподобалось! особливо те, що поїздів нема і кількість колій, та і небо не підвело!
19 березня '11, 0:40
0
Gennadiy:
спасиб
18 березня '11, 1:14
0
Gennadiy:
если в фото-ателье не запартачат, то на А-4 должно быть адуренно
18 березня '11, 0:51
0
Gennadiy:
Барышня прекрасна в обоих вариантах, но если печатать на бумагу, то на мой взгляд лучше с коричневым оттенком, аристократичнее выглядит имхо
18 березня '11, 0:30
0
Gennadiy:
Серый воришка с честными глазами :)
13 березня '11, 12:30
+1
Gennadiy:
сподобалось! сфотографовано на фоні неба?
13 березня '11, 12:28
0
Gennadiy:
спасибо
11 березня '11, 15:50
0
Gennadiy:
благодарю
7 березня '11, 9:12
← Ctrl
Попередня
Наступна
Ctrl →
Страницы:
...
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
...
← Попередня
Наступна →
Вхід на сайт
Реєстрація
→
Увійти
або
Увійти через Facebook
Увійти через Google
Нагадати пароль
Активація акаунту
Gennadiy