Стрічка
Галерея
+44
Топ
ТОП 100 фотографів
ТОП 100 фотографій
Картина дня
Ще
Про проект
День з фотограферс
Коментарі
Pro
Вхід
Реєстрація
DiArt
Рівне
454
Рейтинг
1,8
тис.
Перегляди
4 В обраних
Написати листа
Профіль
Фотографії
9
Блог
0
Обрані
23
Коментарі
73
Головна
›
Фотограф
›
DiArt
›
Коментарі
›
0
DiArt:
дякую:)
30 квітня '10, 21:12
0
DiArt:
дуже красиво!!!
30 квітня '10, 20:59
0
DiArt:
як завжди, просто неперевершено!!!
29 квітня '10, 19:46
0
DiArt:
чудово!
25 квітня '10, 12:40
0
DiArt:
Дуже гарно!
25 квітня '10, 12:39
0
DiArt:
красиво!
25 квітня '10, 8:40
0
DiArt:
дякую:D
24 квітня '10, 18:51
0
DiArt:
мерсі!!
24 квітня '10, 16:43
0
DiArt:
Дякую!!!
24 квітня '10, 15:32
0
DiArt:
ну мені теж ваза теж не дуже...дякую.
Нютка , а я так не вмію...тільку вчуся фотографії, це одна із перших моїх робіт.
24 квітня '10, 15:18
0
DiArt:
Супер!!!
24 квітня '10, 18:21
0
DiArt:
Яке хороше мале...такі великі, красиві, чисті очі...в них можна втонути.
23 квітня '10, 23:07
0
DiArt:
Надзвичайно легка, світла ніжна, свіжа..фотографія. На неї можна вічно дивитися, і не перестанеш милуватися!
23 квітня '10, 21:26
← Ctrl
Попередня
Наступна
Ctrl →
Страницы:
1
2
3
4
← Попередня
Наступна →
Вхід на сайт
Реєстрація
→
Увійти
або
Увійти через Facebook
Увійти через Google
Нагадати пароль
Активація акаунту
DiArt