Стрічка
Галерея
+31
Топ
ТОП 100 фотографів
ТОП 100 фотографій
Картина дня
Ще
Про проект
День з фотограферс
Коментарі
Pro
Вхід
Реєстрація
Denis Krivoy
Житомир
111,3
тис.
Рейтинг
30,1
тис.
Перегляди
295 В обраних
Написати листа
Профіль
Фотографії
562
Блог
2
Обрані
0
Коментарі
1988
Головна
›
Професійний фотограф
›
Denis Krivoy
›
Коментарі
›
0
Denis Krivoy:
Понеслась!))))
2 липня '12, 14:45
0
Denis Krivoy:
та тут й так панорама в 4 кадри))) а за дітьми не встигаєш;))))
26 червня '12, 11:13
0
Denis Krivoy:
ще трохи розгортається;)
26 червня '12, 10:21
0
Denis Krivoy:
а мені воно схоже щось на таке кам"янисте і синє;))) а там лівіше "мале"... ото ребус;)))
21 червня '12, 11:39
+1
Denis Krivoy:
я користуюсь 3-ма) всі вони мають свої плюси і мінуси, завжди пробую кожен - а потім обераю - те що більш сподобалось;)
це:
Avtopano Pro
PTGui
та звичайний фш Цс 5
__
якщо вже є дійсно якісь проблеми при зшивці у всіх прогах - то берусь в фш склеювати вручну - там точно все зійдеться, правда набагато довше і більш скурпульозно;))
18 червня '12, 13:32
0
Denis Krivoy:
Вітаю;) кльовий кадр!!!
дещо технічно підправити - панорама паршивенько склеїлась, але то вже дрібниці, образ, душа є - то головне;)!
18 червня '12, 11:39
0
Denis Krivoy:
буде фотографією, не спорю) але вже не на цьому сайті (тут же нема репостів;))
17 червня '12, 22:58
0
Denis Krivoy:
Ні, Вадім, якщо зменшити сатурейшн - то буде фотографія;))))))
17 червня '12, 20:50
+4
Denis Krivoy:
От Ви, Тарасе, любите дзеркалити) а я потім голову ломаю щодо ракурсів;)))))
16 червня '12, 10:29
0
Denis Krivoy:
між Негровцем та Горбом, там є перемичка, коли ми там були то ще й сніжник нормальний такий лежав;)))
15 червня '12, 17:57
0
Denis Krivoy:
автор щиро вклоняється;)
11 червня '12, 10:56
0
Denis Krivoy:
трохи розгортається;)
10 червня '12, 13:56
0
Denis Krivoy:
гарно було вживу, а тут лиш схоже щось;)))
15 червня '12, 11:12
0
Denis Krivoy:
ще трохи відкривається;)
14 червня '12, 14:06
+1
Denis Krivoy:
а як забути? в Україні гарних альбомів на пальцях однієї руки;) а з пейзажами та ще й карпатським.... ;))))
13 червня '12, 11:29
0
Denis Krivoy:
трохи зі стажем фото;) але блін яке воно кльове) а в альбомі на папері ще краще;)!
11 червня '12, 12:12
+1
Denis Krivoy:
саме так;) карпатський оксамитовий глямур;)
10 червня '12, 12:04
+1
Denis Krivoy:
так то вже 2 слова;) Дякую)
10 червня '12, 10:44
0
Denis Krivoy:
то й навіть не обсуждалось) а от справа коли?;))
10 червня '12, 9:30
0
Denis Krivoy:
Молодець, кльове фото;) І Романа слухай, не хош равок бери слайдик) то з його подачі я вже останні походи з декільками апаратами ходжу;)))
10 червня '12, 9:28
← Ctrl
Попередня
Наступна
Ctrl →
Страницы:
...
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
...
← Попередня
Наступна →
Вхід на сайт
Реєстрація
→
Увійти
або
Увійти через Facebook
Увійти через Google
Нагадати пароль
Активація акаунту
Denis Krivoy