Стрічка
Галерея
+47
Топ
ТОП 100 фотографів
ТОП 100 фотографій
Картина дня
Ще
Про проект
День з фотограферс
Коментарі
Pro
Вхід
Реєстрація
Denis Krivoy
Житомир
111,3
тис.
Рейтинг
30,1
тис.
Перегляди
295 В обраних
Написати листа
Профіль
Фотографії
562
Блог
2
Обрані
0
Коментарі
1988
Головна
›
Професійний фотограф
›
Denis Krivoy
›
Коментарі
›
+2
Denis Krivoy:
Самы тумани в тей ранок були довго;) а от по вершині бігали секундами, піднявся, опустився - частіше було так http://photographers.ua/p hoto/507642/
та й справа, навіть не в самому тумані і як він стелився, тут основним завданням, скоріш всього, було впіймати світло на тумані та пагорбі. тобто в тей момент як тільки сонце підіймалось і підсвічувало лиш шматки туману... тим самим досягти й кольорового контрасту між теплими (підсвіченими) та холодними (що в тіні) тонами:) хоча й тут можу помилятись;)
23 жовтня '12, 20:31
0
Denis Krivoy:
до речі, ще трохи відкривається;)
23 жовтня '12, 0:16
0
Denis Krivoy:
А я тобі в приклад постановку показав? :) ні - то теж репортажно)
і чому "битовуху" не можна зробити гарно?
просто дочекався б якоїсь більш цікавої дії;)
22 жовтня '12, 16:36
0
Denis Krivoy:
Андрій, ото краще б Фаркау на довгому зняв би - он як блін кльово вона!
Ні, я не кажу, що Viktor K. погана модель, просто якщо вже й знімати так, то якось краще можна;) наприклад точку зйомки нижче, щоб модель пропорційно нормальною була) потім ще сам "сюжет", ну що він (фотограф) там робить? ну я розумію об"єктив міняє, а нефотографи що подумають? - штатива обіймає:) то по моделі;) а по загальному, ну Петроса можна ж не в середину.. чи як? потім Фаркау загнав так далеко, що аж не видно, а в ній то самий смак) короче панорамі - +2 бали (+1 за те що в горах, +0,5 за якісну обробку і +0,5 за зусилля) - хоч чесно;)
Андрій, якщо вже включаєш в кадр сюжет із людиною (в данному випадку про "труд фотографа"), то воно має бути композиційно та на почуттєвому рівні хочаб цілісне;)
22 жовтня '12, 16:20
+1
Denis Krivoy:
а хлопці знов об"єктивами почали мірятись;)
22 жовтня '12, 16:08
+1
Denis Krivoy:
Оце моментіще! блін як же воно... м.
по фото, авже ж є нюанси, які б я зробив би інакше, але момент все перекриває!
22 жовтня '12, 16:23
0
Denis Krivoy:
Дякую, Друзі!
20 жовтня '12, 11:29
0
Denis Krivoy:
Друзі, дуже вдячний вам за привітання!
20 жовтня '12, 11:28
+4
Denis Krivoy:
Десь я це вже бачив;))
20 жовтня '12, 11:27
+1
Denis Krivoy:
Дякую, Ларисо) а я як зараз пам"ятаю ті промокші ноги та дуже холодну, морозну з сильним вітром ніч;) але я жодної хвилини тоді не пошкодував і зараз дуже радий, що те все бачив і навіть зняв;)
15 жовтня '12, 1:36
0
Denis Krivoy:
саме він;)
14 жовтня '12, 14:02
+1
Denis Krivoy:
як я заздрю по доброму людям, що вперше потрапляють в Карпати;) а ще більше тим, хто в свій перший похід і одразу на Мармарош...
;)
14 жовтня '12, 1:01
0
Denis Krivoy:
не то слово, а ще морознішою ніч була;)
13 жовтня '12, 13:10
0
Denis Krivoy:
"варто передавати ХОЛОДНИМ!" - я вас зрозумів, але кажу "Ні"..
по 2м причинам:
1. я дійсно вважаю, що ваша ідея не покращить фото, а погіршить.
2. через настирливість вашої пропозиції.
12 жовтня '12, 15:17
+1
Denis Krivoy:
Добре, Михайло.. поясню.
Зимових, холодних фото - безліч по інтернету і не тільки... Момент снігу підчас ще зеленого, жовтого та червоного листя - не так багато. Якщо фото зробити ще холодніше - буде біда, бо буде звичайне зимове фото з деякими вкраплинками червоного листя, а оте все жовте а особливо зелене листя (що є рідкісним навіть для Карпат), яке і зараз нажаль майже не видно, а воно є.. причому його дуже багато, всі дерева що є фоном - є з зеленим листям, придивіться (у варіанті manyasfon - краще видно);) і якщо ми все зробимо холодніше - вся та фонова зелень стане синьою "кашою" і то буде фото лиш про те, що падає сніг холодний... тобто про те, що відбувається кожного року майже 3 місяці...
варто вбивати унікальність моменту?
__
але це все, якщо придиратись, а насправді, фото не настільки варте всіх тих слів та спроб.
Дякую всім, що завітали;)
12 жовтня '12, 14:30
0
Denis Krivoy:
а я люблю казати правду, тому і озвучив те, що погоджуюсь з manyasfon...
12 жовтня '12, 13:21
0
Denis Krivoy:
:) якщо раптом колись (хоча сумніваюсь) буду друкувати - то так і зроблю, ще вчора зрозумів;) а зараз най лишається так;) Дякую
12 жовтня '12, 12:52
+1
Denis Krivoy:
?
10 жовтня '12, 0:06
0
Denis Krivoy:
то лиш 5 хв;)а уявляєте 4 дні і всі з туманами?
8 жовтня '12, 2:03
0
Denis Krivoy:
Дякую!;)
8 жовтня '12, 0:38
← Ctrl
Попередня
Наступна
Ctrl →
Страницы:
...
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
...
← Попередня
Наступна →
Вхід на сайт
Реєстрація
→
Увійти
або
Увійти через Facebook
Увійти через Google
Нагадати пароль
Активація акаунту
Denis Krivoy