Стрічка
Галерея
+60
Топ
ТОП 100 фотографів
ТОП 100 фотографій
Картина дня
Ще
Про проект
День з фотограферс
Коментарі
Pro
Вхід
Реєстрація
Denis Krivoy
Житомир
111,3
тис.
Рейтинг
30,1
тис.
Перегляди
295 В обраних
Написати листа
Профіль
Фотографії
562
Блог
2
Обрані
0
Коментарі
1988
Головна
›
Професійний фотограф
›
Denis Krivoy
›
Коментарі
›
0
Denis Krivoy:
так) так вже сталося):)
6 січня '13, 18:10
0
Denis Krivoy:
тут кльово!! а тут бажано доопрацювати (плоско)
так, просто думки в голос:)
6 січня '13, 18:05
0
Denis Krivoy:
Ге-гей! А ми буквально вчора так розважались:)
26 грудня '12, 10:33
0
Denis Krivoy:
Що ж так з Фаркау не по-дружньому?
8 грудня '12, 12:47
0
Denis Krivoy:
Замальовувати не замальовувати патички то вже інша справа, а от низу б додати, щоб лінія снігу по всьому кадру пройшла, мені б хтілося:)
8 грудня '12, 12:37
0
Denis Krivoy:
Тю.. то треба було сніжку зліпити таку в півтора метра в діаметрі і... ну сам знаш що з нею зробити;))
8 грудня '12, 12:20
0
Denis Krivoy:
А кльово все ж Дземброня (гора) з фухато зранку підсвічується) тут можна всю осінь і зиму присдіти (якщо не здує;)
8 грудня '12, 12:19
+1
Denis Krivoy:
Ярко, привіт:) мені ось такий центральний квадратик сподобався;)
8 грудня '12, 12:16
+1
Denis Krivoy:
Ото вже й розтягнув;)
8 грудня '12, 12:15
0
Denis Krivoy:
Феншуйно!
8 грудня '12, 12:14
0
Denis Krivoy:
Дякую усім!
8 грудня '12, 12:12
+2
Denis Krivoy:
так абсрактніше:) і з обробкою щось не те - тонально хмара перепалена і нема плавних тональних переходів, та й колір там щось не тойво:)
але стан - бомба
3 грудня '12, 15:18
0
Denis Krivoy:
Михайло, просто одна порада:) все в твоїх фотках кльово по стану, але намахайся об"єкти ставити в діагоналі... то майже на всіх фото які чіпляють станом, але композиційно не врівноважені - та біда:)
не намагаюсь докоряти - хочу допомогти.
3 грудня '12, 14:35
0
Denis Krivoy:
Я тобі більше скажу - в такому варіанті вона вже висить у одного друга в кабінеті;) а тут просто в інтернет пішла більш комерційна версія;)
1 грудня '12, 14:51
0
Denis Krivoy:
ну як 2 дні й 2 ночі все було затягнуто, а за весь час лише це блимнуло і згасло - то гріх було не знімать.
24 листопада '12, 17:38
+2
Denis Krivoy:
Вибачте, Юрій, але якщо Ви в чомусь не впевнені - то запитайте, я ж ніколи секретів від одноклубників не мав:)
Але якщо вже щось і стверджуєте - то майте сміливість аргументувати та привести якісь докази в користь своїм словам.
Особисто я не мав на меті комусь щось доказувати, але на всяк випадок все ж показав скріни равів.
Не ображайтесь, я не хтів Вам дорікати, але й відповісти не міг.
П.С. (Подивіться комент №1)
24 листопада '12, 13:45
+2
Denis Krivoy:
Ром, колись Лапін в своїй книжці розділив людей, які дивляться в видошукач на 2 групи - ті хто дивиться як в приціл і ті що дивляться як в рамку;) і дуже хтів би вірити, що можу віднести себе до 3тьої - тих хто дивиться в приціл як в рамку;) але мало лі шо ми хочемо:)
24 листопада '12, 13:14
0
Denis Krivoy:
Вадім, панорама то лиш інструмент, ніяк не самоціль;) якщо тобі попадеться сюжет такий де буде потрібно панораму на довгому фокусі - ти сам знімеш не задумуючись) ну так у мене наприклад:)
З особистого досвіду - я знімав панорами на фокусних від 8 мм. до 400 мм., але тільки заради того, щоб показати певний сюжет просто в найкращому вигляді;)
24 листопада '12, 12:42
0
Denis Krivoy:
Ой, Вадім) тут багато панорам) я навіть і не згадаю, ви про якусь конкретну? тоді гляну екзіф) а взагалі за цих 4 хв зняв не більше 15 кадрів, і фокусна відстань варіювалась від 27 мм. до 157 мм. (35 мм екв.)
24 листопада '12, 11:19
0
Denis Krivoy:
Слухай, а чо у нас думки збігаються? :))
Зайшов на фото, не читаючи коменти, кропнув як мені сподобалось, а й думаю перед тим як показувати гляну шо люди сказали... тицяю твій кроп - дивно.. мій не змінився, мож сайт глючить? ще раз - те саме.. обновив сторінку, нажимаю твій кроп, а він у міліметр співпадає з тим що я хтів пропонувати:) от же як буває...
_
Христя, ще в чб красиво)
24 листопада '12, 14:03
← Ctrl
Попередня
Наступна
Ctrl →
Страницы:
...
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
...
← Попередня
Наступна →
Вхід на сайт
Реєстрація
→
Увійти
або
Увійти через Facebook
Увійти через Google
Нагадати пароль
Активація акаунту
Denis Krivoy