Стрічка
Галерея
+52
Топ
ТОП 100 фотографів
ТОП 100 фотографій
Картина дня
Ще
Про проект
День з фотограферс
Коментарі
Pro
Вхід
Реєстрація
Андрій Карамушка
Кривий Ріг
9,3
тис.
Рейтинг
4,5
тис.
Перегляди
32 В обраних
Написати листа
Профіль
Фотографії
230
Блог
0
Обрані
18
Коментарі
207
Головна
›
Фотограф
›
Андрій Карамушка
›
Коментарі
›
0
Андрій Карамушка:
дякую) люблю їх)
14 квітня '13, 14:08
0
Андрій Карамушка:
дякую панове)
13 квітня '13, 7:40
0
Андрій Карамушка:
так і тільки так)лежить 50 1,8 і все наче добре, але не те)44-7 рідніше і приємніше)
11 квітня '13, 22:04
0
Андрій Карамушка:
Дуже добрий знімок, отримав хороші ємоції.
8 березня '13, 19:59
0
Андрій Карамушка:
Теж не зовсім комфортно, зараз би зняв інакше, тоді ще був совсем зілений)
На світлині мій батько, звати теж Андрій)
2 березня '13, 19:33
0
Андрій Карамушка:
згоден;)
2 березня '13, 19:23
0
Андрій Карамушка:
у нього депресія сказав, що нікуди не повезе.
1 березня '13, 18:10
+6
Андрій Карамушка:
Бережіть панове очі.
1 березня '13, 20:13
0
Андрій Карамушка:
Кайф.
22 лютого '13, 20:58
0
Андрій Карамушка:
плосковато, на жаль.
22 лютого '13, 20:56
0
Андрій Карамушка:
это в цеху рудообогатительной фабрики, Ингулецкого ГОКа, справа от Ивановича, скилет шаровой мельницы.
9 лютого '13, 10:07
+3
Андрій Карамушка:
гіганський муравєйнік
6 лютого '13, 23:09
0
Андрій Карамушка:
отож бо й воно)не було з собою тоді мюшки (
31 січня '13, 23:38
0
Андрій Карамушка:
І мені подобається для жанру, завжди зі мною. Уже є парочка плівок відзнятих, але пока не покажу, ось прийде сканер і займусь, а то зовсім не влаштовує мене сканування в мєстних фотолабах...гадаю на планшетнику і то краще вийде.
29 січня '13, 23:22
0
Андрій Карамушка:
та у них як в рєсторані, ціле меню)
29 січня '13, 23:00
0
Андрій Карамушка:
Ух!Мимо не пройдеш.
29 січня '13, 22:57
0
Андрій Карамушка:
краще вже в ч/б, і більше уваги сюди , там навіть по мойму чайка сидить)ритм не втрачається
26 січня '13, 12:05
0
Андрій Карамушка:
м..а мені захотілося блинчиків з сметанкою)
24 січня '13, 23:47
0
Андрій Карамушка:
Ніц, будемо вважати, що пологи затрималися по неізвесним причинам)вельми дякую Романе
18 січня '13, 5:38
0
Андрій Карамушка:
Большое спасибо, Игорь.
17 січня '13, 23:28
← Ctrl
Попередня
Наступна
Ctrl →
Страницы:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
...
← Попередня
Наступна →
Вхід на сайт
Реєстрація
→
Увійти
або
Увійти через Facebook
Увійти через Google
Нагадати пароль
Активація акаунту
Андрій Карамушка