Стрічка
Галерея
+39
Топ
ТОП 100 фотографів
ТОП 100 фотографій
Картина дня
Ще
Про проект
День з фотограферс
Коментарі
Pro
Вхід
Реєстрація
Андрій Єрмак
Київ
1,7
тис.
Рейтинг
6,4
тис.
Перегляди
5 В обраних
Написати листа
Профіль
Фотографії
33
Блог
0
Обрані
17
Коментарі
177
Головна
›
Фотограф
›
Андрій Єрмак
›
Коментарі
›
-3
Андрій Єрмак:
Сподобалось!
1 грудня '09, 20:23
+1
Андрій Єрмак:
не дорожче ніж фотоаппарат
27 листопада '09, 22:23
0
Андрій Єрмак:
Хахаха, это вам советую почитать! Я про пин-ап узнал, ещо до того как он стал у нас популярным в последнее время. И подружки есть, которые душой в пин-апе - и одеваются, и прически, и макияж - все сами, а не так как моделей - стилист/фотограф нарядил, сегодня я гламур, завтра гот...
Эта фоторафия и не задумывалась как пинап, точнее она вообще не задумывалась конкретно! но я решил так назвать, потому что это как раз пин-ап 100%
27 листопада '09, 0:43
0
Андрій Єрмак:
))) Каблук схожий на березу
17 листопада '09, 0:39
0
Андрій Єрмак:
класно
16 листопада '09, 1:57
0
Андрій Єрмак:
Ну і?
16 листопада '09, 1:56
+2
Андрій Єрмак:
Вона шикарна)
16 листопада '09, 1:44
+1
Андрій Єрмак:
Знайома)
15 листопада '09, 13:49
+1
Андрій Єрмак:
Ви також не праві в контексті "гламурне")
15 листопада '09, 13:44
0
Андрій Єрмак:
Білка РРР)
15 листопада '09, 13:39
+2
Андрій Єрмак:
Я там вже поставив + 1.5) Просто тут уточнення об"єктива і камери зайве)
16 листопада '09, 1:36
+2
Андрій Єрмак:
По фото зовсі невидно, що це ef 85mm 1.2L - де малюнок об"єктива?????
16 листопада '09, 1:30
0
Андрій Єрмак:
Крута техніка і ніяких спецефектів)))))))))))))) ))
16 листопада '09, 1:29
0
Андрій Єрмак:
КНУ Шевченко?
16 листопада '09, 1:33
0
Андрій Єрмак:
Я не розбираюсь в тонкощах цього способу фотозображення, але в руках потримав - незвично виглядає)
14 листопада '09, 21:21
0
Андрій Єрмак:
Це не любов
14 листопада '09, 19:04
0
Андрій Єрмак:
Там весь сад загадковий) Але майже всі кадри були попорчені Києвом, у якого несподівано зламався протяжний механізм - кадри один на одний наклались,а і нші процарапані в слоях пдложки фотоплівки
14 листопада '09, 16:31
0
Андрій Єрмак:
В Ч/Б навіть краще виглядає)
10 листопада '09, 14:24
0
Андрій Єрмак:
Невдала назва може перебити всі враження від фото)
7 листопада '09, 23:45
0
Андрій Єрмак:
+1, і навіть якщо автор з цим не згодний, то я скажу що зовсім не рок-н-ролл))) Рок можливо, але нізащо не рок-н-ролл!))))
А так фото чудове!
7 листопада '09, 22:51
← Ctrl
Попередня
Наступна
Ctrl →
Страницы:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
← Попередня
Наступна →
Вхід на сайт
Реєстрація
→
Увійти
або
Увійти через Facebook
Увійти через Google
Нагадати пароль
Активація акаунту
Андрій Єрмак