Стрічка
Галерея
+46
Топ
ТОП 100 фотографів
ТОП 100 фотографій
Картина дня
Ще
Про проект
День з фотограферс
Коментарі
Pro
Вхід
Реєстрація
Андрій Бабчій
Львів
5,9
тис.
Рейтинг
1,7
тис.
Перегляди
2 В обраних
Написати листа
Профіль
Фотографії
100
Блог
0
Обрані
38
Коментарі
446
0
Андрій Бабчій:
Ага! Гарний динамічний пейзаж, лінії тіней і дерев і навіть сліди на снігу дуже це підсилюють, плюс трішки теплого кольору врівноважує цю зимову холодність
25 січня, 16:18
+1
Андрій Бабчій:
Дуже сподобалось. Динамічно. Це один кадр? Якщо не секрет
25 січня, 15:55
0
Андрій Бабчій:
Дякую
20 січня, 22:52
+1
Андрій Бабчій:
Нормально, але ні, мені подобаються горизонтальні світлини, більш практичні. Тут би пасувало відрізати будівлю в лівому кутку, тоді було більш концентровано, з однорідністю заднього плану, або домалювати з деревами замість будівлі, щоб зберегти силу ліній ;-). Але різати не відпало, бо мені потрібна ця калюжа, а домальовувати замість будівлі можливо, зараз це дуже легко робиться…
20 січня, 22:51
0
Андрій Бабчій:
Дуже хороша світлина. Атмосферна і по настрою розслабляє, такий собі вечірній ембієнт. Таких пейзажів не багато
20 січня, 1:49
0
Андрій Бабчій:
Плівково, атмосфекрно. Гарна панорама, хочеться розгорнути
20 січня, 1:27
0
Андрій Бабчій:
Настроєва робота, для релаксу. Дивиться як щось дуже лаконічне і завершене, і тому мабуть мені таке подобається
19 січня, 19:10
+1
Андрій Бабчій:
Це цікава, завершена та зі своїми особливостями робота. Сподобалось
19 січня, 18:59
0
Андрій Бабчій:
Вау! Це щось особливе
19 січня, 18:41
0
Андрій Бабчій:
Так, зачаровує така природня текстура снігу, а ще коли вітер хвильками сніг пробирає і сонечко підсвічує, то взагалі майже медитативна картина
18 грудня '25, 16:01
0
Андрій Бабчій:
Хороший моменит. Туман ще не зійшов, але вже вийшло сонце, іній на травах. Гарно
18 грудня '25, 13:51
0
Андрій Бабчій:
Драматичне небо, яскраві кольори осені. Хороший пейзаж. Трохи занадто явно вилізають ореоли біля двох дерев що в купі, можна доробити
18 грудня '25, 13:44
0
Андрій Бабчій:
Водяний смерч. Це де і коли? Запитую, бо може комусь знадобитись з метою реєстрації таких явищ, адже зараз наростає число різних екстремальних явищ
18 грудня '25, 13:32
0
Андрій Бабчій:
Дуже гарно. Спокійно-пастельна по кольорах, але жива, і ці три дерева своїми лініями наче люди з різними характерами…
18 грудня '25, 13:20
+1
Андрій Бабчій:
Файно. Приємні кольори. Дуже проста і ефектна робота на мій погляд
18 грудня '25, 13:00
0
Андрій Бабчій:
Дуже гарна робота. Передній план— бомба, якийсь ритм є і незабитий об'єктами, фактур багато і пень трохи зливається з травою, але достатньо помітний. Пейзаж дійсно бомба, нестандартний, і якийсь заспокійливий
27 травня '24, 12:07
+1
Андрій Бабчій:
Дякую. Фото не надто ефектне, трішки простувате , але атмосферне. Люблю місто, особливо в такі літньо-весняні дні, і сонце гріє, та підсвічує пилюку в повітрі, а навкруги люди метушаться і головне всередині радісно і спокійно від усього цього дійства
4 травня '24, 20:24
+1
Андрій Бабчій:
Цікавий, глибокий світло-тіньовий малюнок, градієнти, хвилясті і спіральні лінії
4 травня '24, 17:53
0
Андрій Бабчій:
Файний кадр. Є атмосфера весняного лісу, кора в мосі, і кіт трохи брудний з історією на подертому носі
14 квітня '24, 13:50
-1
Андрій Бабчій:
Дуже багато ефектних моментів. Гарне небо і передній план чудовий в композицію вибудувався. Тонке і грубе перемішалось.
23 березня '24, 12:52
← Ctrl
Попередня
Наступна
Ctrl →
Страницы:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
...
← Попередня
Наступна →
Вхід на сайт
Реєстрація
→
Увійти
або
Увійти через Facebook
Увійти через Google
Нагадати пароль
Активація акаунту
Андрій Бабчій