Стрічка
Галерея
+43
Топ
ТОП 100 фотографів
ТОП 100 фотографій
Картина дня
Ще
Про проект
День з фотограферс
Коментарі
Pro
Вхід
Реєстрація
Андрій Бабчій
Львів
5,9
тис.
Рейтинг
1,7
тис.
Перегляди
2 В обраних
Написати листа
Профіль
Фотографії
100
Блог
0
Обрані
38
Коментарі
446
0
Андрій Бабчій:
Не звичайний пейзаж. Дещо моторошне місце. Ісландія?
13 квітня, 17:05
0
Андрій Бабчій:
Хороший кадр. Передає стан, життя в місті. З перспективою, цікавими тінями і об'єктам
13 квітня, 16:55
0
Андрій Бабчій:
Колірна палітра лаконічна. Файно, а це звичайно для великих форматів. Є з більш прикритою діафрагмою?
4 квітня, 14:58
+1
Андрій Бабчій:
Гарно. Дякую за розмір
4 квітня, 14:38
+1
Андрій Бабчій:
Файно. Градієнти, від чорного до світлого, від холодного до теплого, підсилення перспективи лініями і туманом і контрастом
4 квітня, 14:32
+1
Андрій Бабчій:
Цікаво. Мох якийсь?
4 квітня, 14:27
0
Андрій Бабчій:
Так, розумію, дякую за відповідь
31 березня, 3:24
0
Андрій Бабчій:
Робота цікава, але дивиться дещо сюреалістично не натурально через маштаб хвиль і розмір людської фігури, а ще через постеризацію на воді оранжевих і синіх ділянок. Все в порядку, просто ділюсь в раженнями і запитую чи це все один кадр?
29 березня, 15:37
0
Андрій Бабчій:
Файно. Цікаві фактури
29 березня, 2:27
+1
Андрій Бабчій:
Дякую, а мені корисно знати
27 березня, 4:39
+1
Андрій Бабчій:
Дякую. Та, мабуть такий спокій трішки передає. Цікаво коли люди діляться своїми враженнями опираючись на стан.
Насправді природа впливає на наш внутрішній стан. Рано люди спокійні бо ще не зовсім прокинулись, світла мало і ще ніхто їх не встиг роздратувати, у вечері спокійніші бо теж уже втомились, але і світла мало, а також все стає спокійнішим у дощ
27 березня, 4:37
+1
Андрій Бабчій:
Дякую
27 березня, 4:25
+1
Андрій Бабчій:
Сподобалось. Як на пейзаж це досить не стандартно. Мені такі фрагментарні речі подобаються. Маю на увазі коли на головну роль виходять фактури і коли немає стандартної композиції. Це дійсно незвичайна, варта уваги робота
18 березня, 4:39
0
Андрій Бабчій:
цікаве місце. В день пейзажі не такі ефектні як при низькому сонці, але зате передають бадьоріший стан. A710 зум має?
12 березня, 0:58
+1
Андрій Бабчій:
Дуже гарна композиція, те що більше на передньому наче огортає, оберігає те що на задньому, ну і контрове світло це практично завжди дуже ефектна візуальна картинка
7 березня, 0:16
+1
Андрій Бабчій:
Гарний момент. Густий туман, але сонце вже пробивається, делікатно
3 березня, 14:41
+1
Андрій Бабчій:
Так, чб тут трохи виграшніше, сніг контрастніше і всі фактури, а цього тут багато. Може бути такий варіант, я не сперечаюсь, але завжди шкода втрачати колір, все ж в кольорі є багато інформації і якийсь настрій ;-)
28 лютого, 22:57
+1
Андрій Бабчій:
Дякую. Так він і так як сепія майже
28 лютого, 20:28
+1
Андрій Бабчій:
Дякую. Вночі часто ефектніші кадри, а ще як така погода. За той день була цікава серія
28 лютого, 20:22
+1
Андрій Бабчій:
Драматичне небо
27 лютого, 18:55
← Ctrl
Попередня
Наступна
Ctrl →
Страницы:
1
2
3
4
5
6
7
...
← Попередня
Наступна →
Вхід на сайт
Реєстрація
→
Увійти
або
Увійти через Facebook
Увійти через Google
Нагадати пароль
Активація акаунту
Андрій Бабчій