Стрічка
Галерея
+46
Топ
ТОП 100 фотографів
ТОП 100 фотографій
Картина дня
Ще
Про проект
День з фотограферс
Коментарі
Pro
Вхід
Реєстрація
Андрей Бойко
0
Рейтинг
97
Перегляди
0 В обраних
Написати листа
Профіль
Фотографії
0
Блог
0
Обрані
0
Коментарі
87
0
Андрей Бойко:
Ох і ломана доля у цього дерева!Робота подобається.
29 січня '17, 16:15
0
Андрей Бойко:
Дуже добре.Фото з настрієм.Подобається!
25 січня '17, 21:09
0
Андрей Бойко:
Курьи ножки.Забавно.
22 січня '17, 17:48
0
Андрей Бойко:
Портрет добрий,але композиційно не вивірений. Погляд хлопчини "впирається" в край фото,а ліва сторона знімку-пуста.
13 січня '17, 19:04
0
Андрей Бойко:
"Сонячний вітер".Прекрасна робота!
2 січня '17, 21:35
0
Андрей Бойко:
Это называется-ни уму,ни сердцу.
29 грудня '16, 15:29
+1
Андрей Бойко:
Очі не пусті...
14 грудня '16, 17:26
0
Андрей Бойко:
Зачаровує цей містичний контраст:яскраве сонце і темні,похмурі хмари над чорною дорогою в нікуди.Філософічно...
13 грудня '16, 20:48
0
Андрей Бойко:
Космічний пейзаж!Фактура пре!
12 грудня '16, 19:54
+4
Андрей Бойко:
Она выходила из пены, из утренней свежей воды,себя обнажив постепенно,пошла,оставляя следы,на теплых прибрежных каменьях.И каплями пела вода на лбу, на плечах, на коленях,И тело не знало стыда...И этому чуду природы безумно завидовал Бог!(Кажется М.Лисянский)
1 грудня '16, 19:51
0
Андрей Бойко:
Як у Щишкіна.Медведів не хватає.А так все є.
30 листопада '16, 19:18
0
Андрей Бойко:
Зима розчисала запутані літом коси верби...Романтично.
30 листопада '16, 19:12
0
Андрей Бойко:
Казково!
24 листопада '16, 18:51
0
Андрей Бойко:
При такому "поплавочку" можна й клюнуть!
21 листопада '16, 19:31
+1
Андрей Бойко:
Фактурно!
21 листопада '16, 19:25
0
Андрей Бойко:
Своєрідний абстракціонізм.Цікаво!
20 листопада '16, 19:14
0
Андрей Бойко:
Могутня картина!Бомбезна!
19 листопада '16, 18:50
0
Андрей Бойко:
Даааа,відчувається осінь.Хоч вона і золота,але,все ж таки холодна.І вітерець розгулявся не на жарт.
17 листопада '16, 21:40
0
Андрей Бойко:
Сльози осені...
15 листопада '16, 19:58
0
Андрей Бойко:
Колористика вражає!Але від тієї страшної хмари віє якимсь зловіщим холодом.І в мене виникає (як зараз модно говорити) якийсь когнітивний дисонанс.Що з цим робить?
14 листопада '16, 21:14
← Ctrl
Попередня
Наступна
Ctrl →
Страницы:
1
2
3
4
5
← Попередня
Наступна →
Вхід на сайт
Реєстрація
→
Увійти
або
Увійти через Facebook
Увійти через Google
Нагадати пароль
Активація акаунту
Андрей Бойко