Стрічка
Галерея
+54
Топ
ТОП 100 фотографів
ТОП 100 фотографій
Картина дня
Ще
Про проект
День з фотограферс
Коментарі
Pro
Вхід
Реєстрація
Alex Pros
Львів
778
Рейтинг
927
Перегляди
0 В обраних
Написати листа
Профіль
Фотографії
14
Блог
0
Обрані
3
Коментарі
281
Головна
›
Фотограф
›
Alex Pros
›
Коментарі
›
0
Alex Pros:
прікольне фото
10 лютого '13, 12:10
0
Alex Pros:
Фото про лижі )
10 лютого '13, 12:07
+1
Alex Pros:
я не "гуру", мені дуже сподобалось!
Якраз цей портрет "отличный" від інших...
10 лютого '13, 12:05
0
Alex Pros:
Тростян )
4 лютого '13, 16:17
0
Alex Pros:
гарний портрет і дівчина гарна
4 лютого '13, 13:17
0
Alex Pros:
"тряпка" це гепюрове оздоблення резинки трусів, ви неуважні )
1 лютого '13, 16:31
Ван Фучунь “Китай в поезде”
0
Alex Pros:
а це у вас принципово, фото може бути лише на плівку?
25 січня '13, 20:16
райська робота для ІТішніка )))))))))
-2
Alex Pros:
Прікольна ідея, нормальна реалізація... аудиторія компанії буде задоволена і ніхто не подає/продає це "як високе мистецтво", від половини коментарів віє снобізмом )
29 грудня '12, 11:00
0
Alex Pros:
Фантазія це гарно, але треба робити тандем з реальністю і тоді буде супер. Планети виглядають декоративними, через таку хмарність ми б їх не побачили, а якщо в реальності їх видно, то вони дуже маленькі і знаходяться в атмосфері цієї планети.
15 вересня '12, 14:04
0
Alex Pros:
>А яка краща підходить, на Вашу думку?
Хм... Якщо враховувати, що гламур це - сукупний образ розкішного життя (ну все що близьке до загальноприйнятого стандарту розкоші, блиску чи шику), то ця фотографія є антигламарную. Оскільки всі ваші фото виставлені в цій категорії то незрозуміло, чи ви пропонуєте особисте трактування гламуру, чи просто це у вас категорія по замовченню.
Якщо це стьоб, то для цього фото, на мою думку, категорія "Дитячий світ", є більш влучною.
Ну а без стьобу це ж, мабуть, "жанр" або на худий кінець - "репортаж"?
15 вересня '12, 13:55
0
Alex Pros:
А Ви для фото категорію принципово не обираєте, чи це ваше трактування?
15 вересня '12, 12:47
0
Alex Pros:
А який сенс викладати три фотки одного задуму, але з різних ракурсів?
16 липня '12, 18:20
0
Alex Pros:
хм... містично
11 липня '12, 18:56
0
Alex Pros:
Перепрошую за мій "-" зазвичай проходжу мимо.
Це був спонтанний порив обурення до фотографа, бо дуже гарну модель з чудовою фігурою "сховали" за червоними чоботями (((
9 липня '12, 16:16
0
Alex Pros:
Погано висловився, поза моделі - невдала на мою думку
9 липня '12, 14:20
0
Alex Pros:
Вибачте за некоректний лінк:
http://clip2net.com/s/26p GF
9 липня '12, 14:09
0
Alex Pros:
На щастя з зором в мене все дуже добре, особливо якщо це стосується лінійної перспективи, тому Вам дуже раджу про неї хоча б почитати ;)
Ну і аргумент, щоб не ображались:
[url=http://clip2net.com/ s/26pGF][img]http://clip2 net.com/clip/m108878/thum b640/1341832073-clip-160k b.png[/img][/url]
9 липня '12, 14:08
0
Alex Pros:
дуже гарно! супер
6 липня '12, 0:16
0
Alex Pros:
класно!
6 липня '12, 0:01
0
Alex Pros:
гарно
6 липня '12, 0:00
← Ctrl
Попередня
Наступна
Ctrl →
Страницы:
...
8
9
10
11
12
13
14
15
← Попередня
Наступна →
Вхід на сайт
Реєстрація
→
Увійти
або
Увійти через Facebook
Увійти через Google
Нагадати пароль
Активація акаунту
Alex Pros