Общие вопросы

Прошу допомоги!

Велике прохання до колег, пояснити за якими параметрами робота стала ФД? Чим з точки зору професіоналізму гірша ця 800xdpp_gu1618.jpg
800xdscn0396.jpgОдразу хочу попередити малоросів. Тут не має ніякого націоналізму чи (боронь Боже шовінізму). Просто цікава думка професіоналів. Чому фотофакт з розмитим фокусом і без особливої ідеї стає ФД, а цікава, професійна робота лишається поза увагою. Заздалегідь прошу пробачення в обох авторів що привів до прикладу їх роботи без узгодження. Буду щиро вдячний за висловлені думки.

Предыдущий топик
New Yellow
Следующий топик
Одеські моржі
14 комментариев
 • Badimo
  Badimo 15 января '20, 10:19 +4
  Я не бачу про яку роботу йдеться. Що порівнювати?
 • Nico Laus
  Nico Laus 15 января '20, 13:39 +3
  Аналогічні питання неодноразово піднімались баготьма авторами. У кожній оцінці є доля суб‘єктивізму і прихильності до автора. І з цим не поборешся. Та й не треба. Головне є те, що кожен автор хоче побачити в оцінці своєї світлини, і як він оціньє оцінку кожного. Іноді оцінка (незважаючи чисельна вона, чи вислів під фото) декількіх авторів більш значе, чим рейтінг.
 • mitch
  mitch 15 января '20, 13:44 0
  послушаю
 • Дмитрий Баев
  Дмитрий Баев 15 января '20, 16:23 +5
  За тими самими параметрами що й фото у топ100 :)
 • Олексій Будник
  Олексій Будник 15 января '20, 18:26 +3
  Перше фото запамяталось,а от друге навіть не помітив.І навіть не помітив що воно стало "Фото дня")
  Ну можу пояснити тим що автор першого фото (судячи з профілю) на сайті менше місяця,і ще не набрав тієї кількості шанувальників...)
 • Меньшиков Николай
  Меньшиков Николай 15 января '20, 21:39 +6
  Скільки років на сайті і не знаєте відповіді?
 • SergeyR
  SergeyR 16 января '20, 9:08 +16
  на сайте свої 73%
 • Aeromast
  Aeromast 16 января '20, 22:30 +5
  SergeyR, мой плюс :)
 • Андрей Мерщий
  Андрей Мерщий 18 января '20, 19:55 +1
  Ааахаха! :) :)
 • Александр Боцман
  Александр Боцман 19 января '20, 11:55 +3
  вообще не понимаю кто за эти открытки голосует, таких фоток миллиарды.
 • Дмитрий Баев
  Дмитрий Баев 20 января '20, 12:48 +7
  Дык, кто штампует тот и голосует :) Такой себе "уроборус".
 • Олександр Єременко
  Олександр Єременко 29 января '20, 8:15 0
  Порівнювати не буду, але це якийсь феномен. Мабуть років 15 тому в Києві випав рясний сніг, коли квітли дерева , такого явища до того не було років 15, бо я тоді ще на кольорову плівку знімав. Я зробив , як на мій погляд, дуже вдале фото- квітуча гілка абрикосу з шапками снігу на квітах. Ніяких значних рейтингів на фотоклубі це унікальне фото не набрало. Так і залишилось це загадкою.
 • GreGor'y
  GreGor'y 4 февраля '20, 22:38 +3
  Не переймайтеся так, це - недоречно зовсім. Спокуха.
  Все дуже просто та примітивно: "А судді - хто!?" ©

  У цьому світі лише одна людина з кількасоттисяч здатна виразно обгрунтувати - чому, наприклад леонардова Мона Ліза (Джоконда) (італ. Mona Lisa, La Gioconda, фр. La Joconde) є одним з найвідоміших і безцінних творів живопису у світі. Інші, якщо їх не ткнути носом, - пройдуть повз і не забаряться.

  Дивляться всі, а бачать тільки поети, художнии, музикати та фотографи, які ще й вміють бачене показати.
  Але всі, масса, не може ними бути поголівно.

  Зверніть увагу: на цьому сайті, в принципі, неможливо зробити комусь зауваження, підсказати, поправити абощо - тебе моментально ̶о̶б̶і̶с̶р̶у̶т̶ь̶ зацілують. Це перша ознака низької кваліфікації та майстерності.

  Це все пов'язане з оцінками фотографій.
  Я, наприклад, зовсім не переймаюсь ні оцінками ні рейтигнами, бо ніжто тут не може однозначно сказати - за що ставиться оцінка: за знахідку фотографа, за зловлений момент, за колористику, за схоплений сюжет, за ще 100500 щось там.
  Для мене важливий факт перегляду, а якщо хтось вкаже на мої помилки - я буду вдячний.
  Для митця кваліфікована критика зберігає півжиття.
 • GreGor'y
  GreGor'y 4 февраля '20, 22:38 +2
  Далі.

  До речі, "місцеві навіть не знають, що ͟к͟р͟и͟т͟и͟к͟а͟ ͟ ͟ц͟е͟ ͟є͟"͟ ͟—͟ ͟р͟о͟з͟г͟л͟я͟д͟ ͟я͟к͟о͟г͟о͟с͟ь͟ ͟я͟в͟и͟щ͟а͟,͟ ͟п͟р͟е͟д͟м͟е͟т͟а͟,͟ ͟о͟с͟о͟б͟и͟;͟ ͟й͟о͟г͟о͟ ͟а͟н͟а͟л͟і͟з͟ ͟т͟а͟ ͟о͟ц͟і͟н͟к͟а͟ ͟з͟г͟і͟д͟н͟о͟ ͟з͟ ͟і͟с͟н͟у͟ю͟ч͟и͟м͟и͟ ͟н͟о͟р͟м͟а͟м͟и͟,͟ ͟м͟а͟с͟ш͟т͟а͟б͟а͟м͟и͟,͟ ͟ц͟і͟н͟н͟о͟с͟т͟я͟м͟и͟.͟ ͟А͟н͟а͟л͟і͟з͟ ͟і͟ ͟о͟ц͟і͟н͟к͟а͟ ͟к͟о͟г͟о͟с͟ь͟ ͟ч͟и͟ ͟ч͟о͟г͟о͟с͟ь͟ ͟і͟з͟ ͟м͟е͟т͟о͟ю͟ ͟в͟и͟я͟в͟л͟е͟н͟н͟я͟ ͟т͟а͟ ͟у͟с͟у͟н͟е͟н͟н͟я͟ ͟в͟а͟д͟,͟ ͟х͟и͟б͟", а зовсім не те, що мали на увазі голови колгоспів на загальніх зборах.

  Заспокойтеся за оцінювання своїх робіт, найти якісного критика чи мистецтвознавця на свої роботі - це велика вдача і позахмарне щастя для митця, шукайте. Не забувайте, що лише 1-2% власників фотокамер вміють фотографувати і прийнятно розуміються на мистецтві. Не всі, що здатні писати - письменники.
  -
  Ви тут кілька разів припняли термін "професіоналізм" чи "професіонали", що зовсім недоречно", бо професіоналізм це всього-на-всього виконання якоїсь роботи за плату, що зовсім не гарантує високої кваліфікації чи майстерності.
  Удачі.

  Спецом для проффесіаналів, прошу
 • Войдите в систему, чтобы иметь возможность оставлять комментарии и голосовать.

Новые фотографии