Загальні питання

Ленд-ліз для України

З продовженням та зміною Ленд-лізу у нас з’являється реальний шанс реалізувати цей закон. Ленд-ліз це закон про підтримку України всією необхідною її зброєю для перемоги у війні. Україна зараз стікає кров’ю через брак зброї та техніки в цьому контрнаступі. Ленд-ліз для України! Lend-Lease for Ukraine! Це ті слова, які мають лунати в домівках та робочих офісах у парках та скверах з вуст кожної людини яка вважає себе українцем.

Підпишіть петицію про Ленд-ліз для України!

https://petition.president.gov.ua/petition/196764?fbclid=IwAR32K-tZvcn-CEeIwTIR3zG2HoxiptZu-KpbyEWtgyNFJ1A4N4-VhmKOk7A (https://petition.president.gov.ua/petition/196764?fbclid=IwAR32K-tZvcn-CEeIwTIR3zG2HoxiptZu-KpbyEWtgyNFJ1A4N4-VhmKOk7A)

Поширюйте цей пост між друзів та рідних, колег по роботі та просто знайомих українців. Надішліть цю петицію в чати свого міста, села, громади, в робочі чати та всюди куди ви зможете дотягнутися та пояснити чому це важливо. Скиньте з себе суспільну апатію, що ми нічого не вирішуємо. Ось особисто вам реальний шанс вирішити долю цієї війни!

Попередній топік
TOP 100 for August 2023
Наступний топік
ТОП 100 за сентябрь 2023
2 коментаря
 • Сергей Гурин
  Сергей Гурин 1 вересня, 16:01 0
  Привіт друзі!
  Підписуйтесь на канал «Дерево Волі»! Тут ви знайдете переклади американських статей, останні новини та цікаві матеріали. Це чудове місце для обговорення актуальних тем з однодумцями в чаті та коментування найсвіжіших новин. Весь канал створили добровольці з «Дерево Волі» спеціально для вас. Якщо ви патріот та хочете перемоги України, обов'язково підпишіться на «Дерево Волі»!

  https://t.me/DerevoVoli
 • Gregori Yakimchuk
  Gregori Yakimchuk 30 вересня, 22:28 0
  Я повністю згідний з питанням про ленд ліз, але питання в іншому, чи доходить і чи дійде ця зброя до армії? Є підтверджені факти що допомога, яка поступала в Україну через так звані державні організації, спливала десь в іншомі місці, а не в армії, був випадок що зброя появилась в іншій державі, добре що не в московії. Державні чиновники, не виключаю і пана президента, наварили на війні в своїй же державі міліонні, як що не міліардні капітали.
 • Увійдіть в систему, щоб мати можливість коментувати та голосувати.

Нові фотографії